Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti nem szoktatok néhe elkenődn...

Ti nem szoktatok néhe elkenődni testépítők?

Figyelt kérdés
elsősorban a naturálokhoz szólnék.Lent vagyok edzek elszántan,most is a 40fokba is ninc kihagyott edzésem,sívvel lélekkel nyomom,de csomo koxos vesz körül,és néha elkenődök,olyan sok munkám van ebben a sportban még sem az igazi,vanak koxos barátaim,lennt a terembe is csomo ember és tö jól néznek ki,én meg kis s.zarnak érzem magam,küzdök mint egy állat,mégse érek a nyomukba sem,nem arról van szó hogy rosszul nézek ki csak...
2012. jún. 18. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát ez a testépítés hibája! naturálban sajnos nem lehet versenyezni az anyagosok ellen
2012. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Cheatelőkre én nem irigykednék...
2012. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
sajnos pedig ha lehetne....
2012. jún. 18. 20:28
 4/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon régóta nyomom. Akikkel anno kezdtem (koxosok)már nem nagyon edzenek, nincs meg már a régi formájuk én meg azóta is nyomom még ha kisebb is vagyok. Hobbi szintre ez elég, ha pedig versenyezni szerettem volna, akkor máshogy álltam volna a dolgokhoz.:)
2012. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

[link]


29:45-től hallgasd

2012. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem lehet velük versenybe szállni, de ne is foglalkozz vele. Amúgy ismerek olyat akinek kox nélkül is sikerül olyan fejlődést elérni, hogy szétreped a karja.
2012. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Dehogynem...de ilyenkor eszembe jut, hogy ne másokhoz hasonlítsuk magunkat, hanem mindig magunkhoz képest az adott pillanatban/helyzetben a legtöbbet nyújtsuk. Akkor pedig senki nem mondhatja, hogy te nem tetted meg ami csak tőled tellett.

Meg ez nem csak a nagydarabságról szól, ez egy életmód. Fontos a forma, de mellette az egészségről is kell, hogy szóljon. A szteroid meg minden, csak nem egészséges.

2012. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hellrider és szerinted ez a csavo naturál?
2012. jún. 18. 20:38
 9/17 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem érdekel, az a lényeg amit mond.
2012. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát akkor meg egy koxos neossza az észt,hogy ő nem kinézetre megy,gondolom az elméjét fejleszti a szurizással:D
2012. jún. 18. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!