Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kombináljam a harcművésze...

Hogy kombináljam a harcművészeteket? Kyokushin-wing tsun? Kyokushin-aikido? Wing tsun aikido? Kettőt feltétlen szeretnék kombinálni indokkal kérném hogy szerintetek melyiket miért.

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 08:51
 1/3 clint ***** válasza:

kío wts

az aikido sosem tanít meg bunyózni pláne itthoni edzővel

2012. jún. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó edzővel az akido és a wing tsun. A karate manapság totálisan elment a harcművészet irányából a küzdősport felé, főképp a kyo.
2012. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Clint igen én is erre gondoltam először. gondoltam kyo aikidora hogy kemény küzdelem meg jó fogások. na Neutronlovag ez az amire én is gondoltam. hogy talán két lágy harcművészetet kéne együtt csinálni csak nehéz a választás. Clint valóban jól mondod van benne valami de szerencsére pont két jó aikido mester van a közeli környéken ráadásul az egyik japánba tanult és két danos. a kyoban viszont csalódtam mert tényleg kezd sporttá válni darabig jártam is de semmi fogások nem voltak semmi földharc semmi önvédelem semmi. csak kemény kumiték na meg most csináltuk a másik edzésen a 'technikákat' amiknek értelmük sincs és kb semmit nem tanultam csak úgy van a sok technika és kész. nagyon kyo párti voltam de most ezért van szükség több véleményre. köszi az eddigieket.
2012. jún. 21. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!