Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális, ha diéta alatt...

Normális, ha diéta alatt ennyire éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Hello!

Elkezdtem a diétát, 2napja és levittem a ch bevitelem 2,5 kg/ttkg-ra ill. a fehérjét növeltem 2,5 ttkg ra.

2 étkezés között, 2-3 órának kéne eltelnie, de már 1 óra múlva iszonyat éhes vagyok, pedig eszek rendesen. Rizst, lencsét ill. húst étkezéseként, szétosztva a napi adagom.

Mi lehet a gond? Ill. ha éhezek, elkezdni bontani az izmot?


2012. jún. 19. 18:25
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
diéta alatt az éhségérzetet okozó hormonok elszaporodnak,ezért érzed magad éhesnek.a poén az hogy egy 2-3 hónapos diéta abbahagyása után még 2 évvel is magasabb ez a hormon a véredben annál mint aki nem diétázott.ezért szed fel valaki több kilót a diéta elhagyása után.Króm tablettával lehet csökkenteni az éhségérzetet.
2012. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
Magas rosttartalmú ételeket is egyél hozzá, az kicsit lassítja az emésztést, hátha úgy jobb.
2012. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akár 24 órát is lehet éhezni, nem fogsz ettől izmot veszíteni (persze ne profi testépítésre gondolj, hanem naturál kondira). Az átmeneti böjtölés protokollok erre valók. Ha csak aggódsz az éhezés miatt, de jól bírod, akkor szerintem érdemes lenne próbát tenned az átmeneti böjtöléssel (Leangains, Warrior Diet), sok előnye van. Ha pedig az a gondod, hogy nem bírod az éhezést, szenvedsz tőle, akkor egyél az étkezések között alacsony ch-tartalmú zöldségeket (paradicsom, uborka, paprika, saláta, káposzta, cékla, retek), kitöltik a gyomrod, elveszik az éhséged, és a szálkásítást a legkevésbé sem gátolják.
2012. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Átolvastam egy csomó szálkásítással kapcsolatos cikket, de sehol nem írtak erről.. pedig ez is elég fontos lenne.


"A nap másik alkalma, amikor szénhidrát kellene, a reggeli. A két hormon, amikor ilyenkor kibocsátásra kerül, a kortizol és a glükagon, amelyek leépítőek lehetnek az izomra nézve. Van arra nézve is bizonyíték, hogy a szénhidrát a reggeliben csökkentheti a nap során kialakuló éhséget. A javaslatom a napi szénhidrát mennyiség 15%-ának elfogyasztása reggel, alacsony vércukor indexű formában"


Ez a tesztoszeron.hu-ról egy cikk része, na most az a helyzet, hogy én reggel nyomok egy fehérjeturmixot, aztán 1óra mulva megyek kocogni 3/4órát. Olvastam shopbuilderen, hogy reggel éhgyomorra a legjobb aerobozni. Hogy jobb? Van aranyközépút?

2012. jún. 19. 18:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát különösebben nem szenvedek, csak ideges voltam, mert nem tudtam az okát. Köszi a zöldségest lehet kipróbálom holnap.
2012. jún. 19. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!