Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez igaz hogy bizonyos töegnöve...

Ez igaz hogy bizonyos töegnövelő, vagy táplálék kiegészíő nélküli Edzésnek semmi értelme?

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit jobban kinézni, és elkeztem edzeni, ajánlottak nekem egy edzés tervet, és ahogy érzem be is vállik, érezhetően kifáraszt megterhel stb, Viszont mondták hogy a természetes edzésnek semmi értelme izmok nem fognak növekedni, vagy csak 5-6 év után lehetlessz látni. Erre lennék kiváncsi, én nem szeretnék tömegnövelőt szedni ,és hasonló porokat , Étkezésemre odafigylek, fehérje bevitelre, és ezt is természetes táplálékkal szeretném bevinni, tej, tojás .stb.. kérdésem az lenne hogy tényleg rengeteg időt kell várni a válltozásra ha keményen edzek és kikerülöm ezeket a tömegnövelőket?

2012. jún. 20. 09:30
 1/5 dirtboy ***** válasza:
ha a kaja megvan tápkieg nélkül is akkor lesz fejlődés ne aggódj.
2012. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van, a ha megvan a mennyiség a kajából, akkor tápkieg nélkül is tudsz fejlődni. De legyen meg a napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje és 5-6g*testtömegkg szénhidrát.

Ezt nyilván tápkieggel könnyebb összehozni, de be lehet sima szilárd kajával vinni.

2012. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fehérje bevitel.Feltudnátok nekem sorolni pár olyan ételt,aminek fogyasztásával sok fehérjét lehet bevinni? Fehérje dús ételeket? Illetve szőlőcukor port ajánlottak még ha minden estere kerülni akarom ezeket a kimondottan tömegnövelőket, hogy szőlőcukorpor szedésével szénhidrátot tudok bevinni.
2012. jún. 20. 10:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Szőlőcukrot (dextróz) CSAK edzés után használunk tömegnöveléskor.

Fehérje: sovány húsok, tojás (sosem nyersen!), sovány túró, protein tápkieg.

2012. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Keresgélj , sok fehérjedús kaja van :)

2012. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!