Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit vigyek egy .1 napos...

Mit vigyek egy .1 napos sátorozásra?

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdés de még nem voltam sátorozni -.-"

Szombaton megyűnk a barátaimmal sátorozni, és nem tudom mit vigyek ,kaja pia alap,meg a sátor xD

De azon kivűl szerintetek mit vigyek ?

Köszönöm : Ziziii

15 / L


2009. júl. 6. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
szerintem 1 naposra nem kell nagyon készülnöd,hiszen nem kell mosnod, stb. Ajánlatos vmi evőeszköz (vagy bicska), ha eláznál,legyen száraz váltóruha, gyógyszer (gyomorégés,hasmenés,fejfájás ellen), és naptej! de ha nem viszel semmit,szerintem úgyis el lehet lenni:D
2009. júl. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia ZiZi!

Mindenképpen legyen valami derékaljad, hogy ne fázz fel, ez lehet egy egyszerű polifom-matrac, 7-800 pézért vehetsz sok helyen. Ha nincs ilyenre pénzed,egy vékonyka pléd is megteszi,amit majd hosszában ketté lehet hajtani este, az lesz az ágyad tulajdonképpen. A másik fontos dolog, a hálózsák.Bár, én most jöttem haza a Cserhátból és éjjelente olyan meleg volt,hogy egyáltalán nem használtam, alsógaytában aludtma nyitott sátorban:)Ha ez sincs, vihetsz még egy plédet, csak hát ezeket ugye cipelni kell.Nagyon fontos, hogy legalább egy váltás száraz ruhát vigyél magaddal, nincs rosszabb annál, mikor rommá áztok útközben valahol, aztán éjjel dideregsz a sátorban és tüzet sem tudtok rakni a sok víz miatt és arra gondolsz, miért nem maradtál inkább otthon?!Ezt a váltás ruhát célszerű egy egyszerű szemeteszsákba tenni, hogy ne ázzon el, ha tényleg leszakad az ég:P A legfontosabb!!!!!Bárhová is mész, elegendő ivóvíz legyen nálad!!!!! Páne, hogy piálás is lesz, áldani fogod a nevem másbnap reggel, mikor másnaposan, kiszáradva előkapod a tartalék kulacsod és nagy kortyokban nyeled az éjjel finoman lehűlt vitecskét!:D Feleslegesnek tűnhetnek ezek az apróságok,főleg így,hogy még sosem csináltad, de hidd el, sok-sok kellemetlenségtől megkímélheted magad és talán életed egyik legszebb estéjét fogod az erdőben tölteni! Jó szórakozást és kérlek, másnap szedjétek fel magatok után a szemetet, ne hagyjátok ott! Jó bulit!

2009. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
amit az előttem levő leírt teljesen jó, még annyival egészíteném ki hogy zseblámpa, wc papír, zsepi!
2009. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Uh, valóban, ezeket elfeledtem.............basszus:(
2009. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szúnyogriasztó... inkább fázok éjjel, csak a bogarak hagyjanak békén!
2009. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zseblámpa, esetleg fogkefe, fogkrém, pizsama, hálózsák, vagy valami takaró, és párna, amivel berendezed a sátrat.
2009. júl. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!