Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert duzzadnak ki a venaim...

Miert duzzadnak ki a venaim sulyozas kozben? Nem erzem h eroltetnem magamat erosen

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 18:20
 1/7 anonim válasza:
mert az izmokba áramol a vér?
2012. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az normális dolog nyugi:), nekem is nagyon duzzadnak.
2012. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dirtboy ***** válasza:

az izmoknak több oxigénre van szüksége és tápanyagra,a pulzusod is megnövekszik és a vérnyomásod is.

természetes dolog nyugi,ettől durran be az izom.

2012. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A legnagyszerubb dolog es a legkellemesebb dolog amit edzes kozben aterezhetsz a pumpalas.Mondjuk a bicepszedet edzed es az izom megtellik verrel ezt hivjuk pumpalasnak.Feszito erzeset figyelhetsz meg az izmokban a borod mintha barmelyik percben szet akarna repedni mintha valaki levegovel fuja fel az izmaidat ugy nonek meg. Ez kulonleges fantasztikus erzes.Olyan elmenyt nyujt nekem mint az orgazmus mint amikor novel vagyok es mindjart elelvezek"


:)

2012. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te megtanultad az acélizom szövegét? :)
2012. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokszor lattam ez a szoveg nagyon tetszett szoval ezt pont tudom :)
2012. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszokat :D
2012. jún. 21. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!