Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az izotóniás sportitalok...

Az izotóniás sportitalok tényleg jók? Nem csak marketing fogás?

Figyelt kérdés
Két órás kungfu edzés előtt és 1 órás futás előtt innám. Itt a közelbe csak kék színű Poweradet tudok venni 250 ft kb.

2012. jún. 21. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az izotniás vagy energizáló folyadék valóban jó. Egy összetettebb:

[link]

2012. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 G'sX ***** válasza:
67%
ez a f*s kb annyira összetett, mint a cukros víz, normális edzés közbeni kieg pl. a gaspari size on max, nem edzés előtt kell, hanem közben
2012. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Arról a gaspariról van szó, melynek a proteinje egy bevizsgáláskor akkorát bukkot, mint Te?
2012. jún. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 G'sX ***** válasza:

mutasd azt a bevizsgálást, városi legendákban jó vagy, mint ahogy stillmass reklámozásában is cerkarobi, ha akkorát bukott miért áruljátok ti is? aki használta, tudja mennyire rendben vannak a gaspari cuccok, aki meg nem, az igya a sz@r stillmasst ami drágább és sz@rabb mint a normális gyártók normális termékei


kérdező, ha kimondottan izotóniás ital kell, akkor california fitness isotonic xtreme, a stillmassal ellentétben az jó

2012. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te honnan tudod, hogy a Stillmass rossz?
2012. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek már a kérdésem alatt:D Direkt írtam hogy kék színű Poweradet tudok csak venni. Annyira meg nem gondolom komolynak az egészet h ilyen olyan profi italokat rendeljek:D
2012. jún. 22. 21:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne hallgas rá, G'sback-ként kitiltottak örökre, most meg G'sX-ként próbálkozik bunkózni?
2012. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha edzés elött iszok kék Poweradet az jó nekem?:)
2012. jún. 23. 13:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes, mert a saját gyártó oldalon szinte semmi összetételre infot nem látok.

[link]


Egy másik linken már fel van sorolva miből is áll, de még itt sem látni a pontos értékeket:

[link]


Végül a keresgélés alapján találtam valami értékeket is.

Szénhidrát tartalom: 8%

Szénhidrát : 19g

Kalória: 70kcl

Nátrium: 55mg

Kálium: 30mg

szénsavmentes.



Komolyan megmondom, nem ájultam be tőle!

Ha tényleg nincs más a közelben akkor nincs mese megfelelő.

2012. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A fa@szozással, lebu@nkozással nem lehet vitatkozni. Ezek nem érvek, csak minősít egy pattanásos kislegényt, akit mint fenntebb olvasom már egyszer végleg kitörölték, és most más nicknéven ugyan azt folytatja. A fennti kérdésre egy általam jónak tekintett terméket javasoltam, mivel az összetétel és az ára igen jó. Tehát az az állítása, hogy a Stillmass izotónikus italnál nincs odaírva hogy pontosan mit tartalmaz, ez HAZUGSÁG. Az pedig már orvosi eset, hogy ellenvélemény, más javaslat esetén GsX vagy tök mindegy mi ennek a neve csak tombol, vagdalódzik, vádaskodik. Ráaádsul úgy, hogy azt sem tudja miről van szó, életében nem használta. A kérdező majd eldönti, hogy a vélemények hozzászólások alapján mit gondol jónak és mit nem. Ez legyen az "Ő tiszte".


Gasparira visszatérve a Halodról, a PlasmaJet és még lehetne sorolni, vajon miért tüntek el a piacról?

2012. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!