Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik harctechnika/fogás...

Melyik harctechnika/fogás hatásos?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt most hogy érted?
2012. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami olyasmire gondoltam, hogy egy ütésből lefektetni az ellenfelet
2012. márc. 16. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
álmodik a nyomor?
2012. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a jó kapcsolatok és a jó kommunikációs képességek.

ha baj van telefonálsz egyet a kannibáljaid jönnek és megszüntetik a fenyegetést.

2012. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy magasan képzett harcos számára bármely harctechnika hatásos, egy képzetlen ember számára egyik sem.
2012. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerinted emberek milliói azért tanulnak harcművészetet szerte a világon, mert nem tudják, hogy ez az egész olyan egyszerű, hogy csak meg kell kérdezni a neten. Hülye vagy.
2012. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a haszontalan válaszokat

Nem vagyok gyenge szar, hogy különösen rászoruljak, ilyen, olyan fogásokra, csak érdekelt a téma és kiváncsi voltam érdemes beíratkozni, valamilyen küzdősportra. Talán bennem van a hiba és rosszul tettem fel a kérdést

2012. márc. 17. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen rosszul tetted föl a kérdést. Nem tudjuk megmondani melyik harctechnika hatásos. Vagy benyöghetném, hogy szerintem a kote gaeshi hatásos. Abból te most mit értesz? Megnézel róla pár videót "megtanulod homemade-ban" aztán amikor brahiból szórakozol haverokkal, vagy netán tényleg szarba kerülsz és megpróbálod alkalmazni, akkor úgysem fog menni, mert nem tanultad meg rendesen, nem érted mitől működik a technika. és akkor majd azt fogod mondani, hogy nem hatásos, csak mert neked nem sikerült alkalmaznod. De teszem azt a combrúgás is hatásos. De most hiába mondom neked, mert az alatt nem azt értem, hogy megrúgod a másik lábát mint a focilabdát. Akkor megint nem lesz hatásos, ahogy csinálod. Senki nem fogja neked tudni elmagyarázni, hogy használd a csípőd, vidd bele a testsúlyod, fordítsd el a tartólábad, mert ezt így te nem fogod megérteni. Ez egy olyan dolog, amit van hogy évekig kell csiszolni, mire rájössz mi-miért működik, hogyan működik, és megtanulod helyesen alkalmazni. Addig mondhatom, hogy a kote gaeshi meg a combos hatásos az utcán, sokra nem fogsz menni vele...
2012. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!