Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyiért tudok körül-belül...

Mennyiért tudok körül-belül beszerezni 1 normális fekpadot?

Figyelt kérdés
Kezdő vok, az érdekelne,h honnan és mennyiért tok egy normális(kezdőnek való) fekpadot beszerezni? Rúddal, és kb 50kilo súllyal minimum. Praktikerben v tescoban árulnak vajon iet? (bocsi ha már előttem kérdezte volna vki) a válaszokat előre is köszi.
2009. júl. 6. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen , a TESCO-ban elég jót lehet kapni kb 17.000 Ft-ért . Én ott vettem , és bírja is már egy ideje . Kezdőnek tökéletes . Rúdot és súlyt sehol nem kapsz hozzá . Azt külön kell megvenni , de az sem vészes (habár 50 kg súly nem olcsó) .
2009. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
www.shop.builder.hu-n vannak mindenféle cuccok, ha bizonyos összeg fölött rendelsz házhoz is szállítják. DE, ha kezdő vagy, akkor inkább célszerű lenne terembe járni, mert akkor jobban meg tudnád ítélni hogy neke miylen fekpad fekszik jobban, szélesebb hátú, keskenyebb, stbstb. Ráadásul a pad 20.000 körül van, de nincs még hozzá súly, egy kétkezes rúd még 10.000 ft, ha nincs benne az árban, és akkor a súlyok és a leolcsóbb 2,5 kilós tárcsa már 1600x2, mert ugye 2 kell az 3200. És hát 2,5 kilósokkal nem sokra mész, kellenek 5 kilósok, 10, 15, 20, 25.. mindenből legalább 2 mert két vége van a rúdnak. Ez nagyon nagy összeg, már a pad árából egy 4 hónapos termbérlet kijön jobb helyeken.. sokkal jobban megéri!
2009. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!