Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak mellre stb?

Mit csináljak mellre stb?

Figyelt kérdés
A húzódzkodás meg dolgoztatja a mell és váll izmokat is? A tolódzkodás az egész mellre jó feladat? Van valami olyan technikát amivel (akár a húzódzkodás, tolódzkodás fogás vagy helyzet változtatásával) meglehet dolgoztatni az egész mellet? ( kétkezes súlyzóim vannak de a hely miatt csak állva és ülve végzendő feladatokat tudok csak csinálni ja és a fekvőt léci ne íjátok)

2012. jún. 22. 20:05
 1/5 dirtboy ***** válasza:

húzódzkodás nem mell gyakorlat,a tolódzkodás szélesen már inkább.

tudsz csinálni tárogatást és ha elég nehéz akkor nyomásokhoz is használhatod a kézi súlyzóidat meg áthúzáshoz is.

2012. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem mell gyakorlat és azt is tudom hogy a tolódzkodás inkább megy arra is csak azt hittem van valami fajta feladat rá. A tárogatást és a nyomásokat csak fél kézzel tudnám csinálni úgy hogy ráfekszek a fél testemmel az ágyra de még se érzem ugy mint ha kondi terembe csinálnám az áthúzást csinálom csak nem tudom a lábaim lerakni úgy tudom csak csinálni hogy az ágyról épp hogy lelóg a fejem és úgy szoktam probálkozni de ezeket nem tartom olyan hatékonynak itthonra mert nem érzem ahogy bedurran :/
2012. jún. 22. 20:26
 3/5 dirtboy ***** válasza:
akkor egy kis pénzt kéne áldozni rá
2012. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az elmegy sajnos a jégkorongra úgy hogy csak ilyen eszközökkel tudok élni
2012. jún. 22. 20:40
 5/5 Sága ***** válasza:

És miért nem jó neked a fekvőtámasz?

Mert szerintem tökéletes gyakorlat a mellre (szűk,normál, egykezes,széles,lábak emelvényen stb.).Semmilyen eszköz nem kell hozzá és bárhol végezhető.Ajánlom még figyelmedbe a Meztelen Harcos és a Fegyencedzés című könyveket.

2012. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!