Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás után 2 perccel begörcsöl...

Futás után 2 perccel begörcsöl a hasam, olyan, mint a menstruációs fájdalom. Szabad ennek lennie?

Figyelt kérdés
Minden futás után, ami kicsit hossza, mint egy rövid táv, erős görcs jön elő. Körülbelül10-15 percig képtelen vagyok bármire is. Mit csinálok rosszul? Még a légzésre is figyelek közben, és arra is hogy az oldalam ne szúrjon be...
2012. jún. 22. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A menstruációs fájdalmakról nem sok fogalmam van, de nem lehet, hogy szimplán hasfájás, ami a belekkel függ össze? Hogy étkezel általában, miket eszel? Futás előtt mikor eszel utoljára?
2012. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általában vacsora után futok. Vacsora után pedig már nem nagyon eszek sok mindent, pl. gyümölcsök esetleg barnakenyér.
2012. jún. 22. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
futás előtt 1-2 inkább 2 órával ne egyél semmit...
2012. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban sokkal jobb lenne, ha úgy másfél órával futás előtt nem ennél, és csak futás után vacsoráznál. A test amúgy is sokkal jobban szereti, ha edzés után közvetlenül még kap enni.
2012. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem ugyanez a problémám.

Kézilabdázok, ezért mindennap van edzésem. És ha futok és olyan intenzív futógyakorlat van, hogy elfáradok, akkor miután megálltam, begörcsölök. De az valami iszonyatos. 5-10 percig ülök, általában Apranaxot szoktam bevenni és elmúlik. Aztán simán tudok bármit csinálni.. és nem jön elő újra.

Te tudtál már meg erről vmit, hogy mégis mi lehet?

2013. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!