Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 évesen nem túl korai...

14 évesen nem túl korai elkezdeni a gyúrást?

Figyelt kérdés
Szeretnék menni apámmal konditerembe csak nem tudom hogy 14 évesen nem túl korai?
2012. jún. 23. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem túl korai sosem!
2012. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

a 14 éveseknek általában még azt tanácsolom hogy várjanak 1-2évet még ezzel de ha fateroddal mész akkor csak nem lesz bajod.

remélem ő tudja hogy mit csinál aztán majd segít neked.

2012. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cristian1997 ***** válasza:
Nem túl korai.Csináld a gyakorlatokat helyesen végrehajtva,és ne erőltesd meg nagyon magad.Ha viszont ,,félsz" a súlyoktól, csináld a fegyencedzést.
2012. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
faterom már vagy 20éve kissebb megállásokkal nyomja az ipart mondta hogy összeállít nekem egy edzéstervet.
2012. jún. 23. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem korai, nyugodtan menj. Biztos fogsz hallani olyanokat, hogy ne csináld, mert megállsz a növésben, de ez badarság. Viszont kortól függetlenül kezdőként mindig óvatosan, kisebb súlyokkal és magasabb ismétlésszámon kell kezdeni, hogy felkészülhessenek az ízületeid a későbbi, intenzívebb edzéshez. De ezeket nyilván az apád is jól tudja, ha 20 éve csinálja, jó rálátása kell legyen, hallgass rá!
2012. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
énis 14 vagyok, el akartam kezdeni, de a konditeremben egy személyi edző azt mondta hogy 14 évesen semmilyen súllyal ne dolgozzak, mert még fejlődésben vannak az izületek és porcok, amiket tönkretehetnek a súlyok.. inkább fekvőtámasz, húzódzkodás meg ilyesmi..
2012. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!