Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van 4 kyokushin karate edzésem...

Van 4 kyokushin karate edzésem. Van még lehetőség két másik edzésre és jó lenne kombinálni. Hogyan csinálnátok? Kétszer két és fél órás shotokan karate vagy kétszer két óra aikido?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 11:00
 1/9 A kérdező kommentje:
imádom mikor ennyien válaszolnak.
2012. jún. 25. 14:03
 2/9 anonim ***** válasza:

Több tiszteletet és türelmet tanúsítva könnyebben boldogulsz az életben. Sokat kell még tanulnod az edzéseiden.


A Shotokan lényegében be van már építve a Kyokushin alapjaiba, praktikusabb, gyakorlatiasabb formában, így nem látom értelmét annak, hogy azt válaszd. Az aikido viszont érdekes szemléletbeli és technikai bővítést adhat, ezért ezt javaslom.

2012. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Osu!
2012. jún. 25. 15:39
 4/9 A kérdező kommentje:
valóban több türelemre lenne szükség. látszik hogy rég voltam edzésen :S :)
2012. jún. 25. 15:41
 5/9 A kérdező kommentje:
régen shotokanoztam csak rühelltem mert rossz volt akkor az edzés de megnézve a felnőtt edzéseket két és fél óra rengeteg és jó kondit adni még a kyohoz. de valóban jobb lenne aikido mert változatos viszont talán erősebb lennék shotokannal. de am azért is váltottam kyora mert régen nem tetszett de szerintem azért jó hogy feltettem a kérdést. jobb lenne aikidora lenézni.
2012. jún. 25. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy erre a döntésre jutottál. Az aikido mindenképpen hasznos abból a szempontból, hogy a küzdelmi felfogásodat finomítsa, és egy másik oldalt is megtapasztalhass.
2012. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Yoda mester is azt mondta hogy a legfőbb erény a türelem! Szóval langsam :)
2012. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 aikiboxer ***** válasza:

Amúgy tényleg bosszantó, ha kérdezel valamit, és nem válaszol senki. :)

Próbáld ki az aikidot, karate mellé érdemes megnézni egy bokszedzést és judot is.

2012. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen szerintem is :D

de várok azért. judo sajnos nincs de lehet kigondolom majd még :)

2012. aug. 30. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!