Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondanátok kérlek jógás...

Mondanátok kérlek jógás könyveket nők számára?

Figyelt kérdés
A legjobb, ha képek s vannak benne (bár a legtöbb-ben van)

2012. jún. 26. 11:34
 1/3 izzó galagonya ***** válasza:

Szia, nekem Timcsák Géza: Jóga 1. van meg, szerintem teljesen rendben van a könyv, bár nem kifejezetten nők számára, hanem általában jóga. Nem arra épít, hogy heteken belül a füled mögé tudod tenni a lábad, mint némelyik másik könyv, ami a kezembe került.:) Képek vannak benne mindenhez.

Sokan ajánlják a Jóga új megvilágításban c. könyvet is, azt hiszem, kivárom a következő leárazást és megveszem, de az megintcsak nem külön nőknek íródott.

2012. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

csak azért tettem oda, hogy nőknek, mert láttam egyet-kettőt aminek benne volt a címében, hogy nőknek :)


de köszönöm a válaszodat :)

2012. jún. 26. 12:09
 3/3 anonim válasza:
Szia én internetről töltöttem Swami Satyananda Saraswati: Ászana Pránájáma Mudrá Bandha című könyvét ez nőknek és férfiaknak egyaránt szól.
2012. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!