Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Lehetséges, hogy egy...

Droidombre kérdése:

Üdv! Lehetséges, hogy egy természetes tesztoszteron fokozó a lejárat előtt pár héttel már szinte semmit sem hat a cucc?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert próbáltam már a Brutal Anabol-t az kiválló volt. Aztán gondoltam következőnek mást is kipróbálok. A Novatest lett a választás. Már bánom, mert nem érzékelek semmi pluszt amit a Brutal Anadrol nyújtott. Volt, hogy fáradtabb voltam. 2 hete van meg, akkor láttam ,hogy a lejárat: 07/2012. Még nem járt le ugye de ez már majdnem hogy azzal egyenlő. Arra gondoltam ilyen esetben már annyit veszített a hatóanyag az erejéből, hogy haszontalan és kukába is dobhatom.

2012. jún. 26. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nem járt még le a szavatossági idő lejárta után még pár hónapig simán működni kellene a cuccnak. Valószínű ez a termék gyengébb mint az Anadrol
2012. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a lejáratközeli időpont miatt változna.

Eleve nem kell sok hatást várni a tesztoszteron optimalizálóktól, hiszen csak a saját termelésed emelheti kicsit, ha elmúltál kb 30 éves. Alatta nemigen lesz hatás (esetleg placebo hatás), hiszen fiatalon maxon pörög a termelésed, nem tudja jobban fokozni.

2012. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Koszi

2. Szinten, es 31 vagyok

2012. jún. 26. 17:32
 4/4 A kérdező kommentje:
1. Fura ha gyengebb. 220ft/zabletta kb, szemben a B.anadrol 70ft/kapszulaval. Bar tobb mindent tud mint az anadrol (elvileg).
2012. jún. 26. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!