Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A természetes tesztoszteron...

A természetes tesztoszteron növelők mennyire veszélyesek?

Figyelt kérdés
Úgy értem , például a BioTech USA termékei . És mennyire hatékonyak ? Köszi :)
2010. márc. 27. 15:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah , és testépítők válaszát várom , nem a "Ne használj semmilyen szart" -emberekét . Köszi
2010. márc. 27. 15:30
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Osztálytársam használta és hát... Szépen kiszőrösödött tőle még a háta is.

Lehetséges, hogy egyénenként változik a szervezet reakciója, nem tudom. Te tudod megéri-e.

2010. márc. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is az előzőhöz való tapasztalatom van :(
2010. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
a tesztoszteron többlet leállítja a spermiumtermelést és hosszú távon heresorvadást okoz. orvosis vagyok, szívesen mesélek róla, hogy miért. felőlem azt használasz, amit akarsz, nem meggyőzni akarlak, csak az izomépítő hatása mellett ez is van neki, nem is kicsit.
2010. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a termék tribulus terrestris-t vagyis királydinnye kivonatot tartalmaz. Ez tulajdonképpen annyit tesz, hogy optimalizálja a szervezet tesztoszteron termelését. Serdülőkorban teljesen felesleges a szedése, mivel amúgy is csúcson pörög az emberek tesztoszteron termelése leginkább 30 év és az felett van igazán értelme szedni, amikor a tesztoszteron termelés kezd alább hagyni, de 21 éves kor alatt semmiképp. Amit az orvosis srác/csaj mondott az a kívülről bevitt tesztoszteron készítményekre igaz és köze nincs a fent említett termékhez.
2010. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

hát semmiképp ne hasuználd,mert semmi értelme!


és ezt egy testépítő mondja


ezek a termékek azoknak lett kitalálva,illetve azokra hat,akiknél a tesztoszteron már csökken 25 év felett


egyáltalán nem veszélyesek,dse nem is csodaszerek,a hatásuk a szteroidok közelébe sem ér, de egy embernek ,akinél nagyon kevés a tesztoszteron,annak segíthet.


nem tizenéveseknek készült,mivel ilyen korban pont,hogy megfelelő a tesztoszteron szint.

2010. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!