Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3 váll edzés lehet egy...

Heti 3 váll edzés lehet egy héten?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha intenzíven edzel (és ugye úgy edzel, mert fejlődni akarsz) akkor nem TUDSZ heti 1 váll edzésnél többet csinálni, mert nem regenerálódott az izmod.
2012. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:
nem
2012. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legyen egy, de az kemény.
2012. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
legyen egy? és aki heti 3 egész testes edzést csinál?
2012. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dirtboy ***** válasza:

aki 3 egész testest csinál az még kezdő,nem intenzíven edzi egyik izomcsoportját sem csak mindegyiket edzi kicsit.

aki már nem kezdő az intenzíved csinálja és elég olyanból heti 1.

2012. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát én ezt nem értem

akkor ez hogy megy pl a HST-nél a hst-t nem csak kezdők végzik, hanem haladó testépítők is

akkor most mi van??

ott egész testes edzés van mégis majdnem padlóig kerül az ember egy edzésen és heti 3 szor...

nem értem valaki magyarázatot PLS

2012. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dirtboy ***** válasza:

én naturál emberek edzéseshez igazodom nem olyanokhoz akik szteroidot használnak,a szteroid gyorsítja a regenerálódástis,ezért a testépítők többször edzhetnek mint a naturál hétköznapi embereke akiknek csak a hobbijuk a súlyzózás.

vannak ilyen edzésprogramok de nem mindenkinek válik be.

2012. jún. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ahha értem dirtyboy akkor te ellenzed a hst-t
2012. jún. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dirtboy ***** válasza:

a HST biztos egy jó edzésprogram,valakinek biztosan működik mert másként nem lenne.

de nekem biztos nem lenne jó.

2012. jún. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Profik sem HST-znek, talán csak Illés Norbi aki szokta néha végezni, de egyéb cikkeiből meg kiderül, hogy ő sem annyira.

Aki kezdő, az természetesen heti 3-szor teljes testesnél 3-szor vállazik, de picit. Én régen sokszor edzettem úgy, hogy minden izmot heti kétszer, de sz@rt sem fejlődtem. Heti egyszer egy izmot elvvel már jóval több tömeget felpakoltam naturálban is. De ez csak jó tanács, tőlem aztán edzhet valaki 28-szor is vállat egy héten.

2012. jún. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!