Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondi közben nagy súllyal...

Uglytruth kérdése:

Kondi közben nagy súllyal nyomtam fekve,3 napja le van zsibbadva a mutató ujjam mi lehet a gond és az oka?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
menj ortopédushoz majd ő megmondja
2012. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a neurológiára kérj beutalót,ha végtag zsibbadás van.

valószínűleg a gerinced nyaki részénél lesz a probléma.

ami az oka lehet,hogy valami elnyom egy fontos ideget.

vagy egy kitüremkedő porckorong,vagy becsípődés,viszont a 3 nap és az,hogy állandóan fennáll a zsibbadás eléggé sz@rul hangzik.

a doki előtt nézz utána a nyaki gerinctornának az lehet,hogy kimozgatja-visszanyomja a becsípődést-kitüremkedést.

2012. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja igen.

lehet még kézalagút szindróma is.

a neurológus ízenként meg fogja vizsgálni a kezed úgyis-szúrásteszt,tollteszt-és ha nem fáj a nyakad-derekad,akkor ez lesz.

2012. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a bajom úgy 1 éve.Az orvos nekem azt mondta,hogy amikor engedtem le a súlyt akkor az újjak ugye szorulnak vagy mit csinálnak:D.Így meghúzodott,szerintem nálad is ez a baj.Nekem 1 hét alatt elmúlt.
2012. jún. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!