Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » KMilyen taplalek kiegeszitoket...

KMilyen taplalek kiegeszitoket szedjek? 17 eves vagyok most kezdtem heti 4-6 szor jarni kondi terembe. Eddig vettem brutal vitamin pakkot meg milyenek lennenek erdemesek? Izomtomeget szeretnek novelni 174 cm vagyok es 65 kg.

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 11:15
 1/9 dirtboy ***** válasza:

tömegnövelő étrended legyen és a vitaminon kívül még tejsavó protein és dextróz vagy vitargo kellene edzés utánra.

tejsavó mehet más időszakban is de gyors ch már nem.

2012. jún. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

ja és a heti 6 edzést azt felejtsd el.

max5 edzés,osztottban.

remélem te a lábadat is edzed nem úgy mint sok fiatal.

2012. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

persze nemakarok eldolni:D es kreatinrol tudnatok nekem irni az kell?

(nrm vagyok meg nagyon jartas ebben a temaban)

2012. jún. 29. 11:47
 4/9 anonim ***** válasza:
mi a töknek neked ilyen tápkiegészítő én azt mondom neked kezdőként felesleges ilyet szedned mivel magamból indulok ki én kajára figyelek és kiegészítő nélkül szépen fejlődsz később is ráér még ilyen csak a kaját rakd rendbe..
2012. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de a vitamin pak az nemarthat nem?
2012. jún. 29. 11:58
 6/9 dirtboy ***** válasza:

ne foglalkozz 11:57el

a tejsavó és gyors ch bármikor jó nem csak haladóknak de kezdőknek is.

kreatin az viszont még korai lesz.

majd fél vagy háromnegyed év múlva már lehet az is.

most még ennyi elég amit írtam fent.

2012. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszokat
2012. jún. 29. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is tedd rendbe a szilárd étkezésedet.


Tömegnöveléskor természetesen több kalóriát kell bevinned, de az ésszerű, optimális határok között - egyénfüggő. A lényeg, hogy proteinre (hús, tójás, hal, tej), szénhidrátra (krumpli, rizs, tészta), esszenciális zsírsavakra van szükség (omega, mct). könnyen hízékonyak jobban figyeljenek a minőségre és a mennyiségre. Protein esetében 2-5g/ttkg (egyénfüggő). Szénhidrát esetében 1:1 vagy 1:2 (protein/szénhidrát) az arányok.



A multivitamin természetes jó, hiszen az átlagosnál nagyobb fizikális terhelést adsz a szervezetednek, stb. stb. Ellenben nem valószínű hogy brutális dózisokra lenne szükséged.

2012. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben a szilárd étkezésed rendben, megfelelő minőségű protein, és szénhidrátot mint tápkieg használhatsz.
2012. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!