Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ellenzik ennyire a...

Miért ellenzik ennyire a kevert fehérjéket?

Figyelt kérdés

Vegyünk például egy Power Proteint, ami sztem egy nagyon olcsó fehérje, 9899ft 4kg, és még ha 2* annyit eszel is belőle mint egy drága tejsavóból, jobban jössz ki anyagilag, azt meg erősen kétlem hogy 60g PP-ből kevesebb hasznosul mint 30g tejsavóból, (főleg ha esetleg szed az ember hozzá valamilyen emésztőenzimet.)

Volt mikor 1 évig a nap minden szakában, edzés után is természetesen, tiszta tejsavót fogyasztottam, és volt mikor csak edzés után, többi napszakban kevertet. SEMMI különbséget nem éreztem, hogy visszafogott volna a fejlődésben. Ha annyira szar lenne, Major Zsolt, Kormány Misi miért használják alapozó időszakban?

Teljesen kikészítenek már ezzel a "kevert proteinek szarok!" dologgal. Mi a véleményetek?


2012. jún. 29. 16:33
 1/6 Zakathol ***** válasza:

Én nem ellenzem például. Aki meg igen, hát tegye. :D Kit érdekel. Akinek van annyi esze, az a körülményeket egészében figyelembe tudja venni, és tud dönteni, hogy neki mi a fontos.


A hülyéknek azért ajánl(ják/juk) a tejsavót, mert jobb. Kész, passz, ennyi :D

2012. jún. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem szar, és van jobb. MO-n meg mindenki olyan rohadtul gazdag, h van pénz Peak meg Scitec tejsavóra :D
2012. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

-és

*de

2012. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Edzés után jobb a tejsavó, amúgy nincs gond a keverttel, nekem is van most.
2012. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hobbiszinten szerintem sem ezen múlik a dolog. Nem szeretni meg az íze és az állaga miatt szokták. Bár nekem ízlett a vaníliás PP :D Csokisat egyszer kóstoltam, az nem. Viszont nagyon csaptam tőle a szelet :\ ha az nem lenne, kipróbálnám megint, kár, hogy Power Proból nincs kisebb kiszerelés kipróbálni, kérni sem tudok senkitől.
2012. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ellenzi ezeket senki sem. A probléma ott van, hogy van ugyebár egy szója fehérje ami fillérekért megvásárolható, van a whey ami már jóval drágább. Mivel jelenleg a magyar vásárlók egyre kevesebb pénzt tudnak költeni, két variácó lehetséges a gyártók esetében.


Vagy kevert fehérjét csinálnak amibe olcsó szóját tesznek vagy pedig lebutítják olcsóbb alapanyagokkal mint például szénhidrát.


A másik probléma, hogy a dobozokra nem írják rá, hogy ha kevert a protein akkor abban mennyi a szója a whey vagy a kazein mennyiség. (Megjegyzés: szerencsére vannak olyan kevert fehérjék amikben whey milk és egg van!) Nem mindegy, hogy 9.800Ft-ért veszek egy 80%-os szóját tartalmazó kevert fehérjét, vagy veszek tiszta szója proteint alapanyag szinten mondjuk 5kg-ot 6.500Ft-ért. Ez utóbbi esetben már én tehetk hozzá akár whey vagy tojás, vagy milk proteint.


Szerintem nem tisztességes játszadozás a vevőkkel szemben.

2012. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!