Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítene az rajtam ha izmosodn...

Segítene az rajtam ha izmosodnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Apa vékony testalkatát örököltem. Elég sokan megszólnak a vékonyságom miatt. 170 cm vagyok és hozzá 48 kg. Balettozok, azzal is szeretnék foglalkozni, viszont zavar, hogy ilyen vékony vagyok. Próbáltam hízni, de csak a hasamra ment és pont oda nem kellene. Mivel ez nem válik be, ezért gondoltam arra, hogy eljárnak futni meg konditerembe. Ha izmosodnék (persze nem olyan nagyon durván) az valamennyire vastagítana? Most is izmos vagyok a tánc miatt, de ha rádolgoznék és még izmosabb lennék segítene?
2012. jún. 30. 12:47
 1/2 dirtboy ***** válasza:

konditerem jó ötlet,kell hozzá étrend is.

futni nem kell mellé azzal csak a saját dolgodat nehezíted,elég heti 1 futás ha annyira akarsz futni.

minél pontosabba be kell majd lőni az étrendet hogy az izom mellé minél kevesebb zsír menjen fel.

hasznos olvasni való

[link]

2012. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keményen kell majd edzened, mert a nők nehezebben izmosodnak, mint a férfiak, és kisebb szintet is tudnak elérni, tehát túl izmos sose leszel, és azt a keveset is nehezebb felépítened. Hajrá!
2012. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!