Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az egyik karom nagyobb mint a...

Az egyik karom nagyobb mint a másik jelentősen, miért?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy eddig a jobb karom volt a nagyobb fél centivel és mostanában amikor edzek akkor érzem hogy a bal keményen kapja a terhelést de a jobb oldali nem, több ismétlés kéne a jobb oldalira? Most a bal oldali karom másfél centivel nagyobb a másiknál, egyébként fél éve kondizok .16/F

2012. jún. 30. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

:S

elég szar, nekem a jobb vastagabb 1 centivel

szerintem próbáld meg felhozni a jobb karod aztán pedig próbáld meg ugyanúgy terhelni őket

2012. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
türelem, senki sem szimmetrikus, a kitartó edzés meghozza a gyümölcsét. Mindenesetre törekedni kell az egykezes súlyokkal végzett gyakorlatokra, hogy ne tudjon az egyik oldal terhelést levenni a másikról. Pl. aszimmetrikus mellizom esetében egykezes nyomások, esetleg gépeken egykezes mozdulatok végzése. Ezen felül, nagy szerepe lesz a koncentrációnak: sokkal jobban kel koncentrálni a lemaradt oldalra, figyelni kell az izomérzetre. Végül pedig, egy-két extra sorozatot is bedobhatsz a lemaradt oldalra, de ne többet.
2012. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de olyat nem csinálhatok hogy most egy kezes súlyzózok csak jobb karra
2012. jún. 30. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevés szimetrikus izomzattal rendelkező ember van. Az egykezes gyakorlatoknál tegyél be +1sorozatot a gyengébb karhoz. Többet viszont nem érdemes. Velem is ez van csak nekem kb az egész bal oldalam gyengébb mint a jobb, kivéve a vádlim.
2012. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy a koncentrációval van a gond , valamiért tricepsznél és bicepsznél is jobban figyelek a bal oldalamra , most meg vagyok elégedve magammal mert egy intenzitás fokozó teknikával mind a két karom bedurrant! 20másodpercet pihentem és tökéletes volt ! :)
2012. jún. 30. 16:25
 6/8 Zakathol ***** válasza:
12%

Az egyik heréd is nagyobb mint a másik.

Arra is jó az edzésintenzitás-növelő technika?

2012. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ne itt mutasd már meg hogy mekkora 1 csiicska vagy
2012. jún. 30. 16:43
 8/8 Zakathol ***** válasza:
38%
Ez biológia, nem csicskaság kérdése.
2012. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!