Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kicbox vs. Krav maga . Melyike...

Kicbox vs. Krav maga . Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Tudom , hogy nehéz összehasonlítani , mert az egyik önvédelmi , a másik meg nem , de azért mégis érdekelne mert nekem mind2 tetszik .
2009. júl. 8. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
karv maga
2009. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kick box.Többre mész vele
2009. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Magázz inkább. Nekem ez jobban tetszik. És én még azt mondom, hogy a magával többet érsz, de a kickboxot nem próbáltam, szóval nincs összehasonlítási alapom.
2009. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én megnéznék egy-egy edzést, mindkettő esetében, aztán melyik tetszik jobban, melyik változatosabb és esetleg árban mennyibe kerül egy óra.

Hmm, esetleg próbáld ki egyiket is, aztán másikat is, aztán melyik megfelelőbb neked, alakra, edzettségre, melyik ad szerinted többet.

2009. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
krav magával többre mész mert azt lehet hogy a hétköznapi életben is használnod kell, a kickbox viszont egy sport, ami nem a legjobb önvédelemre.
2009. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ! A krav maga azért tetszik , mert önvédelmi küzdősport , azaz a védelemre tanít , a kickbox pedig a támadást erősíti nagyon . Még azért várok komikat , nem vagyok biztos benne .
2009. júl. 9. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Járj mind a kettőre! Meg is fogod tudni védeni magad, és szarrá verheted azokat akik beléd kötnek :)
2009. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!