Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sportot választanátok?

Melyik sportot választanátok?

Figyelt kérdés

először is: 19 éves nő vagyok. Célom: erősödés, testtartásjavítás, narancsbőr eltűntetése, formálás (nem fogyás!!)


Úszás

Jóga

Kondi


2011. aug. 25. 18:46
 1/9 anonim válasza:
TRX
2011. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ilyen lehetőségem nincs. a 3 közül kellene választanom
2011. aug. 25. 19:00
 3/9 Gripp ***** válasza:
Én a kondizást javasolnám, erősít, formál és jó kikapcsolódás egy fárasztó nap után.
2011. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én mindenképpen a kondit javaslom.
2011. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Énis a kondit javaslom. :)
2011. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindhárom jó.Próbáld ki őket szerintem,és aztán dönts,melyik fekszik neked a legjobban.Egyébként a 3 kombinációja(mondjuk 1 héten 2 kondi 2 úszás 1 jóga) szerintem az lenne a tökéletes:)

De mondom,tapasztalj,próbálkozz,utána már könnyebben döntesz;)

2011. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a jóga kiesett:/ úgyhogy szerintem kondizok is, meg úszok is néha:) kszi a válaszokat!
2011. aug. 25. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:

A kettlebellt próbáld ki szerintem.

Növeli az erődet,a testtartást teljesen kiegyenesíti,állóképességet is növel és rengeteg kalóriát éget.

Formálás-ezt még mindig nem értem,hogy mi a csajoknál.

Ha meg narancsbőröd van,akkor magas a testzsírod,tehát diétával lehet eltüntetni.

Izmosodni-formásodni az izom ad formát-meg testzsírt csökkenteni egyszerre nem lehet.

A konditerem is jó,de csak akkor,ha minden izomcsoportot ugyanúgy edzel,nem csak lábra edzel,meg a cardióparkba jársz.

2011. aug. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az úszás tartást javítja az tény, de nagyon nem formálja az alakot, arra inkább aerobicot ajánlanám. vagy fitballos aerobicot. a jóga nem éppen erősít, inkább nyújtja az izmokat. és a kettlebell is klassz ötlet :)
2011. aug. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!