Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel meglenne 1 hónap alatt...

Ezzel meglenne 1 hónap alatt a kockahas?

Figyelt kérdés

176cm/72 kg vagyok.

Aktivlab Whey Protein 50-t és Power Track Power Proteint használok, napi 2-t, az Aktivlab-ot edzés után, + ezt szeretném megvenni: [link]

Ezzel lemenne az a kicsi felesleg rólam? tényleg nagyon kevés van, hasam felső részén kb 0,5-1 cm alul 1,5-2 cm zsír 2 hónapja edzek, majdnem 1 hónapja használom ezeket( a 2 fehérjét) Étrendkiegészítőként, mivel elég szétszórt az étrendem. Napi 100g fehérje megvan, van, hogy több. Ha megveszem, akkor elkezdenék "diétázni" és reggel 1 kapszula, éhgyomorra, majd végeznék intervallumos helybenfutást is, tehát otthon a házban teljes erőbedobással 1 percig sprint, majd 1 perc pihi. 15 percig. Ez előtt vennék be még 1 adagot.

vagy jobb lenne valami olcsóbb L-Carnitine, vagy ACL? Mit gondoltok?


2012. jún. 30. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az étrend a legfontosabb. Legyen napi 3g*testtömegkg fehérje és 1,5-2,5g*testtömeg ch. A nagyobb ch értéken kezdj.

Egy L-karnitin elég hozzá+ protein és bcaa edzés után.

2012. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Smartguy86 ***** válasza:
Helyben futás helyett inkább kinti futás kéne. A helyben futás nem olyan hatékony.
2012. jún. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs alkalmam kint futni, fehérjét annyit viszek be, amennyit tudok. Amennyire futja. Nemérdekel, ha veszítek izmot, majd visszaszerzem ha meglett az eredmény, amit szeretnék.
2012. jún. 30. 23:16
 4/13 A kérdező kommentje:
vagy kardiózni is tudok itthon, amennyit akarok.
2012. jún. 30. 23:18
 5/13 Smartguy86 ***** válasza:

Tehát jól értem, hogy 15 percig akarsz egy helyben sprintelni, ráadásul úgy, hogy közben 1 percenként 1 perces pihenőket is tartasz? Az kb olyan hatásos lesz zsírégetésnek, mintha ülnél a gép előtt.


Max leizzadsz, de tudod, az izzadás még nem egyenlő azzal, hogy keményen dolgoztál és fogytál is. Legalább 1 órán át kellene futnod, hogy annak legyen eredménye a zsírt nézve - és azt is úgy, hogy előtte nem eszel 3 órával. Az meg eleve hibás felfogás, hogy majd visszaszerzed...

2012. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt is ajánlották, hogy ugrálókötelezzek 1 perces váltásokkal.. Ez meg nagyobb erőfeszítést igényel. És az ugrálókötelezés is intervallumos, ha úgy csinálod nem? Meg, na mindegy, nem idegesítem magam, úgyis úgy fogom csinálni, ahogy én akarom. Bocs, hogy kiírtam, azért kösz.
2012. jún. 30. 23:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Figyu kérdező: mi a francnak kérdezed meg, ha te szerinted jobban tudod??

Biztos tapasztaltabb vagy mint én, aki 26 éve edz mi?

Vagy csak azt lehet írni, hogy jól csinálod?? Gondolkozzál már ember!!

Csak segíteni akartunk te meg nyomod a hülyeséget.

2012. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Smartguy86 ***** válasza:

:DDDDD Vicces vagy.


Az intervallum nem azt jelenti, hogy te kitalálod, hogy 1 percenként megállsz pihenni, és akkor már intervallumos. Esetleg 15 percenként lassíthatsz kicsit aztán megint gyorsabban, de így... 15 perc alatt be se indul az anyagcsere, legalább 40 perc kell, mire elkezded ledolgozni a zsírt.

2012. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy többet tudok mint, ti, sőtt..:D

Akkor majd fogom csinálni 40m -1 óráig. De fehérjét ha, belerohadok sem tudok bevinni többet. a bcaa segítene akkor?:/

2012. jún. 30. 23:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak írtad, hogy majd ahogy akarod úgy csinálod. Nem mindegy, hogy mennyi izmot vesztesz, mert nem fogsz jól kinézni pálcika vékonyan izom nélkül. Intetvallum edzés pedig úgy néz ki, hogy 60sec kemény szakasz, 90sec lazább. De nem leállással. Nézz utána googleban: intervallum vs aerob. Egy tesztoszteron oldalas cikk.

Ezzel amúgy nagyobb az izomvesztés, maradj a 40-50 perces aerob tartományú edzésnél.

2012. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!