Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kaptam ATP Maxi Pro 90%...

Kaptam ATP Maxi Pro 90% fehérjeport. Ehhez még veszek dextrózt. Hogy kéne adagolnom? És naponta hányszor?

Figyelt kérdés
Jah és a zab nem nagyon ízlik.Lehetne kornflexel is fogyasztani a fehérjét reggel?
2012. júl. 2. 20:06
 1/3 Zakathol ***** válasza:

1. Cornflakes: Nem.

2. Dextrózt remélem nem akarsz naponta adagolni. Az csak és kizárólag edzés után mehet.

3. Ha van étrended, akkor tudod megállapítani az adagolást. Ez nem csodaszer, hanem csak kaja.

2012. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom h csak kaja,de nagyon nehezen hízok.+ nem vagyok jártas a témában.Olvastam az oldalon h tskg*fehérjét kell adagolni.Csak nem tudom h ez a porra érvényes (csak) v egész napra(aza a teljes étrendel együtt).És h reggel is meg edzés után is v hogy?Jah, és a pihenőnapokon csak reggel kell fogyasztani v akkor nem is kell?
2012. júl. 2. 20:58
 3/3 Zakathol ***** válasza:
Itt a nyár, lehet olvasni: [link]
2012. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!