Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók! Nektek nem szólogatnak...

Futók! Nektek nem szólogatnak be az utcán?

Figyelt kérdés
Annyira ideges vagyok! Minden nap elmegyek futni este, 8-9 körül. Szándékosan akkor, mikor szinte alig vannak az utcákon. A fülemben az mp3, a kezemben a vizesüveg. Mostanában sok a váosunkban a "bandák", mik - nem tudom pontosan hány évesek lehetnek - csak fiúkból áll. ELfutok mellettük, mert nem fogok csak miattuk megállni, hogy ne bámuljanak meg - nem is tudom, mi különös van egy futóban... Tegnap is egyik - ettől gondolom nagy arcnak képzelhette magát - utánamüvöltötte, hogy "fussál, fussál már!" visszafordultam, erre mondja: "mi van? ne állj le, fuss már!" nemrég meg egyik ezt mondta: " fuss foresz, fuss" :@ nem szóltam vissza, mert lány vagyok, és kicsit nagy a szám, és ismerem magam. ha odamennék hozzájuk, biztosan felpofoznám őket. És hát kb 7 fiú egy lány ellen... Na mindegy. Egszerűen nem tudok hova menni futni, csak miattuk meg nem fogom abahagyni. Ők biciklisek, így szinte mindenhol ottvannak. kis férgek:@ másoknak nem szólnak be? és ha igen, hogy reagálnak? - nem is ismerem őket, és alapból egy rosszakaróm sincs... Kérlek titeket, segítsetek!
2009. júl. 10. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem futás közben még nem szóltak be de máskor igen . Erről általánosságban : a véleményem , hogy ha bátrabb vagy , akkor nyugodtan visszakiálthatsz nekik valamit , de ne anyáz , csak mondjuk egy "kuss" , vagy ilyesmi :):) Oda semmiképpen ne menj hozzájuk , mert abból lehet baj , habár általában azért fiúk, -még ha ilyen köcsög bandázók is- lányra nem támadnak , de azért ez nem mindig igaz . Ha veszélyben éreznéd magad , vagyél egy paprikaspay-t , és el van intézve a dolog . De a legegyszerűbb , ha le se sz*rod őket és futsz tovább :D:D
2009. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi:D amióta nyár van, állandóan megtalálnak. de mégis hogy képzelik? tegnap már nagyon feldühítettek. eddig egy szót sem szóltam nekik, de asszem nem is fogom. nem pazarlom idegeskedéssel az időmet, főleg nem miattuk. meg nem is ismernek, ez a legbosszantóbb. szeretek futni, csak azt nem értem, hogy nekik ez miért fááj?
2009. júl. 10. 10:12
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert ők lusta punnyadékok :D ne foglalkozz velük, ha meglátod őket, magasabb hangerő mp3-on, és simán elmész mellettük.
2009. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Én is nő vagyok, futok én is, nekem is beszólnak néha. Az elején zavart engem is. Ez is és a kutyasétáltatás hazai modortalansága is. (Honnét kéne tudnom, olyan egyértelműen, ahogy a tisztelt kutyatartó rám néz, amikor a kutya morogva-ugatva közelít meg: hogy az ő imádott blökije egyébként nem harap??)

Elmúlik, mert ezeket a dolgokat lehet kezelni. Egy idő után, már nem foglalkozol ennyit másokkal, majd a futás lesz a fontos és a saját időbeosztásod.

Örül az ember ha néha el tud szakadni: sportolni, szórakozni. Mások hülyesége ezt nem teheti tönkre.

Jó futást'

2009. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

tegnap max hangerőre tettem az mp3-at, majdnem kiszakadt a dobhártyám:D de legalább csak egy-két mondatot értettem meg a beszédükből. Különben tényleg punnyadékok. Egész nap azt csinálják, hogy ülnek a biciklin és beszélgetnek. Aztán mikor már későre jár, hazatekernek - a szomszéd utcába. Ennyi az összes mozgásuk. Nem is csoda, hogy el vannak hízva...

Köszi, hogy válaszoltatok!

2009. júl. 10. 10:41
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi:D Jaj, engem mindig megtalálnak a kutyák! Múltkor egy kis palotapncsi akart megharapni. A gazdája mentegetőzött, hogy ugyan, nem harap ám a kis aranyom. Ááá, dehogy harapott... Azelőtt meg 2 fekete puli támadt meg. Pedig nagyon szeretem a kutyákat, de ezt is nehezen tolerálom...
2009. júl. 10. 10:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem kell úgy a szívedre venni ezeket a beszólásokat. Mindenhol vannak ilyen humoros fickók, én csak röhögnék velük. Nem hiszem, hogy ez egy kifejezetten rossz indulatú vagy veszélyes megnyilvánulás lenne. Talán csak így akarnak ismerkedni, ami lehet terhes az adott pillanatban, de nem tragikus. De ha provokálod őket, ha játszod a sértődöttet, vagy ha elkezdesz velük "harcolni", akkor ők is berághatnak, és csak te húzhatod a rövidebbet. Én legalábbis férfi szemmel így látom.
2009. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi, igazad van
2009. júl. 11. 18:37
 9/15 anonim válasza:

Nekem pl. tegnap beszóltak h: "Fussál, még lehetsz utolsó"

Az elején dühített, de nem vettem a szivemre, én legalább mozgok...

2009. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de nem tudom, ők mit hisznek, idősebb korukra nem kapnak el egy csomó betegséget? egész álló nap punnyadnak a gép és a tv között felváltva, a csodát meg nem tudom mitől várják. na mindegy, nagyon megvan róluk a véleményem. de tényleg, nem szólok vissza nekik, mert nem alacsonyodok le a szintjükre:)
2009. júl. 12. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!