Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen zsírégető szteroidok...

Feederimmortal kérdése:

Milyen zsírégető szteroidok léteznek és milyen hatással?

Figyelt kérdés
Kimondottan olyan szteroidokra gondolok amik zsírégetésre szolgálnak!? Kérném minél pontosabban részletezni min Pl:(ár,szemes-szúrós adagolás,előnye-hátránya stb.) Nem érdekel a felesleges rizsa a diétáról,kardióról megfelelő étkezésről ugyanis ezek megvannak!! Súlyom 90kg és 10kg-ot szeretnék minél hamarabb letolni!

2012. júl. 7. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem... Ha megvan a megfelelő edzés és diéta, minek neked szteroid?
2012. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem zsírégető de ha jó a diétád és edzesz rendesen akkor lemegy melelte a zsír és szálkás izomtömeged lessz :)

Stanazolol nézz utána

ha meg valami zsírégető szteroid kell akkor tudok azt is mondani de szerintem inkább hagyad...

a stana nem veszélyes ..

2012. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudtam,hogy ez következik! Hiába kéri az ember,hogy ne beszélj mellé egyből jön,hogy minek a szteroid,ha megvan minden....! Szeretnék minél hamarabb megszabadulni a feleslegtől ezért kell! A 2. válaszoló köszönöm.
2012. júl. 7. 22:20
 4/7 anonim válasza:
vágd le a lábad.. egyből leadsz pár kilót...
2012. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
vagy inkább a fejed...
2012. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó rendben, a te dolgod. Csak úgy versenyen kívül elárulod, miért sietsz annyira?
2012. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szteroid nem megoldás! Edzél sokat és keveset zabálj vagy szúrkáld magad a tévhitben hogy lefogysz és kaphat normális csajt mert az nem lesz csak a májadat kúrod majd el!
2013. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!