Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » S. O. S. Vettem egy futópadot...

S. O. S. Vettem egy futópadot (más mint amire számítottam), de nem todom hogy most így mennyi kalóriát éget, és így is zsírégető, nem lehet, hogy inkább erősítő (lentebb)?

Figyelt kérdés

a futógépről azt hittem mikor megvettem (postán keresztül),hogy ilyen elektromos ami magától megy és nekem csak futnom kell rajta, hát tévedtem.....

maganak kell hajtani és csak akor megy.

A dőlés szöge:az ilyen hegymenet funkció, szóval a gép orra magasabban van mint a vége.

Mindegy mivel diák vagyok most csak ilyenre volt pénzem.


szóval a lényeg hogy:


mivel magamnak kell hajtanom(nehéz), ezért úgy érzem mint ha inkább erősítő lenne, mint zsírégető és én fogyni szeretnék ezért zsírégető lenne a jó


1 órán keresztül a szabadban futás nekem túl megerőltető

és mivel nem egyenletes síkon futnék a szabadban ezért,mivel mindig be szorul a levegő a bordáim közé, ezért a normál futás nem jó.



szóval én diétázom(fogyókúrázom)és fogyni és vékonyítani szertnék.

Na most akkor akkor ez magam-(nehez)hajtós futógép ezekre

a célokra jó?


kb. ugyanannyi kalóriát éget mint a normál futógépen vagy futás?


Előre is köszi a válaszokat!



2012. jún. 30. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyiért vetted?
2012. jún. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem j lesz ha megvan hozzá a megfelelő diéta.

Ami nem úgy néz ki hogy kevesebb leves/második. Hanem kiszámolt értékek szerinti étrend.

2012. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szigorú fogyókúrán vagyok
2012. jún. 30. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!