Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet szeptemberre kockahasam?

Lehet szeptemberre kockahasam?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok testzsírszázalékom nagyon alacsony (nem tudom mennyi) de a 178cm-hez párosul a kb. 52kg és 16 éves vagyok szóval elég vézna :D Ez előnyt jelenthet ? Mert felesleg az nincs a hasamon az száz :D Csak eddig nem nagyon foglalkoztam a testemmel (mert nagyon nehezen hízok és folyton csak nőttem amit felhíztam hamar leadtam :S ) és most akarom elkezdeni.
2012. júl. 8. 12:41
 1/8 dirtboy ***** válasza:

javaslom hogy járj el kondizni legyen egy tömegnövelő étrended mert így a szél is elfúj.

amíg 52kiló a súlyod addig ne akarj kockás hasat,már így is csont és bőr vagy.

2012. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hm.. ezen az oldalon csak elmegy a kedvem az egésztől.


Kondizni nem tudok menni, a legközelebbi terem 20 km-re van körülbelül.

Ha vékony vagyok azt hittem az előny, mivel sokkal hamarabb meglátszik az eredmény. De nagyobb tömeget úgysem fogok elérni szerintem még egy darabig folyton csak növök és növök és már elegem van belőle.

2012. júl. 8. 13:01
 3/8 dirtboy ***** válasza:
ha neked az jó hogy annyi a súlyod mint egy kislánynak akkor hajrá kezd el amit írtál hogy el akarsz kezdeni.
2012. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy nekem az a jó. De ha egyszer nem tudok semmti sem tenni ellene. De ha azt írnám, hogy amikor tudok akkor csak eszek úgyse hinnéd el akkor meg minek? Vékony alkat vagyok nem "kislány". :)


Mutass akkor egy étrendet na. :)

2012. júl. 8. 13:09
 5/8 dirtboy ***** válasza:

bodybuilder.hu telel van minta tömegnövelő étrendekkel

ez a nem tudok ellen tenni semmit meg hülye duma,eszel elenne és kész,ha meg nincs súlyzód ott a fegyencedzés,nem a kifogásokat kell keresni.

nem írtam azt sem hogy kislány vagy,azt írtam a súlyod olyan mint egy kis lánynak.

női súlyban vagy az a helyzet.


fegyenc: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké vágom, elhiheted hogy sokkal szarabb érzés vékonynak lenni, mint kövérnek. kösz
2012. júl. 8. 13:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Mármint a kövért nem rád értettem :D Hanem mostanában a vékony fiúkat amúgy is "kinézik". :/
2012. júl. 8. 13:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség hogy nem tudsz hízni. Ha több tápanyagot viszel be mint amennyit elhasználsz akkor híznod kell, nincs olyan hogy nem. Hogyan akarsz kocka hasat ha kb izom sincs rajtad?
2012. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!