Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megnéznétek az edzéstervemet?...

Megnéznétek az edzéstervemet? Eligazítanátok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és semmi izom nincs rajtam. Tényleg nagyon vékony vagyok, még csak zsír sincs rajtam. 56 kiló vagyok és 178 cm magas. Mivel nagyon vékonyak a kezeim, ezért úgy gondoltam elkezdek edzeni és javítok kicsit az étrendemen, többet fogok enni és változatosan. Mivel van itthon egy kondipad, így nem lesz gondom a hellyel. Kérdéseim a következőek:

1.: Érdemes elkezdenem így edzeni, hogy nincs rajtam semmi zsír felesleg?

2.: Mennyi idő után fog meglátszódni?

3.: Ajánlanátok egy edzéstervet?

4.: A súlyok: Fekvenyomó rúdon 20 kiló, Tárogatón jobb kéz 5 kiló, bal kéz 5 kiló, Lábon kb 10 kiló. Változtatni lehet, de szerintem jó lesz ez így. Szerintetek?

5.: Ajánlanátok egy edzéstervet? Például Hétfő, Szerda, Péntekre. Olyasmira gondolok, hogy 3x10 fekvenyomás, meg ilyesmi.

5. A sorozatok között mennyi időt kell pihenni?



2012. júl. 11. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

olvasd el:) ( a lap alján van "tovább" gomb is:))

2012. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.. Ez sokat segít. :D
2012. júl. 11. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!