Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők tanácsát kérném!...

Testépítők tanácsát kérném! Van-e olyan szer ami nem túl ártalmas, de kitudnám egészíteni az edzéstervemet?

Figyelt kérdés
Én kb 65-67kg vagyok és már lassan 1 éve kondizok otthon. Az eredmény lassacskán látszik, de szeretném tudni h vmien természetes ártalmatlan szerrel ki tudnám e egészíteni az edzéstervemet h az izmaim gyorsabban nőjenek(ha igen hol találok olyat.)Vmi tanácsot szertnék kérni mert ien téren nem vagyok otthon. Előre is köszi!
2010. szept. 30. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

???


Én az étrendet szoktam kiegészíteni, nem az edzéstervet a táplálékkiegészítőkkel. Amúgy a legálisan, boltokban kapható tápkiegek közül egyik se ártalmas (persze ha nem vagy valamelyik összetevőjére érzékeny - pl. laktózra). Kezdetnek vegyél egy vitamin csomagot, fehérjét és szőlőcukrot. Vitamin valamelyik étkezés közben, fehérje és szőlőcukor együtt edzés után. Fehérjét zabpehellyel, ha nem tudsz normálisan kajálni. Emellett figyelj oda, hogy az étkezésed minél jobban hasonlítson egy testépítő étrendre, még ha nem is tökéletes. Sok sikert!

2010. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
fehérje táplálékkiegészitő.más nem nagyon akad ártalmatlan kategóriában.
2010. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A csirkemell 1 ilyen szer!Nagyon kemény anabolika.Ha megeszel fél kilót naponta biztosan úgy fogsz nőni mint a gomba
2010. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Gyakor ***** válasza:
Az edzéstervedet leginkább egy kondibérlettel tudnád kiegészíteni szerintem.
2010. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2010. okt. 1. 13:42
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne gondolkozz egyből "szerek" szedésén. Nem hiszem, hogy 1 év "tapasztalattal" a hátad mögött már ideális az edzésmunkád és optimális a tápanyagbeviteled. Ha ez a kettő meglenne, akkor.....(nem tudom hány éves vagy)

Inkább azt mondom, várj még vele. Tanulj! Ezt a "szakmát" örökké tanulja az ember. (én pl. 20 éve már)

2010. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
te hülye vagy ezen nem feltétlekkel kell gondolkodni hanem elutasitani a szereket minden körülmények közt.
2010. okt. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miért kellene elutasítani " minden körülmények között" ?

Magasabb szinten már elengedhetetlenül szükségesek.

Csak hát a kérdező még nincs olyan szinten és 99 %, hogy soha nem is lesz.

2010. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

már ne haragudj de mért elengedhetetlenek a szteroidok?én se ma kezdtem gyurni és soha nem szedtem még semmit még sem érzem emiatt kevesebbnek magam.csak azt tudom hogy nem megy tönkre a májam és a vesém aminek örülök.

most azért sztem nem éri meg tönkre vágni vkinek az egészségét hogy pár kg-val többer birjon...a szteroidok nem épp az ártalmatlan kategoriába tartoznak.abba ne menjunk bele hogy de mert sokan probáltak már itt meg mggyőzni arrol is hogy receptre kapható rohatt erős gyogyszert használ "szteroidként" és hogy az jó...-.-

sztem ott már baj van ha vki ilyesmikhez nyul.

2010. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És nem is lesz belőled senki ebben a sportban.És itt a kérdező szerek címszó alatt tápkiegre gondolt
2010. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!