Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem edzek és fizikai...

Ha nem edzek és fizikai munkát csinálok akkor a jumbo tömegnövelötöl lehet pár kilót fel szedni?

Figyelt kérdés
Most vettem 3 napja egy zsákos zöld jumbot és érdekelne hogy hízhatok tőle? Mert ez lenne a célom , nem akarok izmosodni meg ilyenek az is jó ha kis zsír réteget raknék magamra mert nagyon vékony vagyok .

2012. júl. 12. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az étrendtől hízol

de nem tömegnövelőt kellett volna venni hanem sima fehérjét

2012. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Így van, nem csak egy tápkiegtől kell várni az eredményt, hanem az egész étrend számít. Én csak edzés utánra javaslom a Jumbo-t, mert akkor kellenek gyors szénhidrátok.

napközbeni használatra nem célszerű a cukrokat iszogatni.

2012. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem akarsz izmosodni? majd ha zsír lesz rajtad meglátod hogy az nem szép:) (arról nem is beszélve hogy egészségtelenebb mintha izmot szednél fel)
2012. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez az hogy nem edz, azért írtam hogy akkor már inkább fehérje mert napközben nemkéne annyi cukrot inni
2012. júl. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Így van, ha nem akar cukorbeteg is lenni.
2012. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Zakathol ***** válasza:
Igen, 3 nappal a vásárlás után kell kérdezni... Az állatvilágban az ilyeneket felfalja az oroszlán...
2012. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na és ha edzenék mellete akkor más lenne , ha ilyen rossz miért veszik sokan meg írják hogy jó?
2012. júl. 12. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert edzenek mellette és edzés után alkalmazzák, amikor indokolt. De akkor is a jumbo professionalt ajánlom, ha már.., legalább abban van 30 % feletti fehérjetartalom.
2012. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

lehet kár volt ide irnom a kérdést mert okosabb nem lettem , kösz inkább máshol keresem a választ

2012. júl. 12. 19:15
 10/11 Zakathol ***** válasza:

Nem lettél okosabb?

Ember, leírtuk, hogy edzés nélkül a cukrok fogyasztása inzulinrezisztenciához (aka. 2-es típusú cukorbetegség) vezethetnek, tehát nem javasolt edzés nélkül szedni. Ez mi, ha nem információ és válasz a kérdésedre?!


Azt is megválaszoltuk, hogy zsírt felszedni hülye ötlet, mivel az egészségedet károsítod vele fölöslegesen.


Azt is leírtuk, hogy az ember nem a tápkiegtől fejlődik, hanem az ÉTEL-től. Tehát ha nem vagy megelégedve a testalkatoddal, talán megpróbálhatnál egy kicsit odafigyelni a kajára is.


Ne legyél azért ilyen magas lovon, mert nincs mire.

2012. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!