Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fizikai munka melett diéta?

Fizikai munka melett diéta?

Figyelt kérdés
Fizikia munka melett szeretném folytatni a diétámat. A fehérje bevitelem 3 g/ttkg körüli. a szénhidrátom meg maradt kb 2,3 g/ttkg. Most, hogynapi 8 óra munkával jobban igénybe vagyok véve nem áll fent izomveszteség esélye? Elég ha a fehérjére figyelek? Köszönöm a válaszokat!:)
2012. jún. 20. 17:32
 1/3 dirtboy ***** válasza:

de de,a ch-t emelned kell majd kicsit mert így már kevés lesz

a protein mennyiség az jó az maradhat

igyekezz azért pár óránként kajálni.

2012. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És kb mennyivel? 2,5-re vagy 2,6-ra? Most 83 kiló vagyok. A hasamról szeretném még eltüntetni azt a kis zsírt, máshol már rendben vagyok. Heti 3x megyek futni, az edzések meg idáig úgy voltak, hogy 3 nap edzés egy nap pihi. Egy izomcsoportot 3 nap pihenővel edzettem.
2012. jún. 20. 18:07
 3/3 dirtboy ***** válasza:

most inkább azt javasolnám hogy legyen egy nagyobb emelés,legyen most inkább több és akkor majd lassan visszább veszed mint hogy most indulj egy olyan becsült értékről ami nem biztos hogy jó és izmot veszítesz jócskán mire észre veszed a gondot.

most inkább indulj 3,5 ről aztán ha nem fogysz akkor csökkentsd kicsit még be nem indul a fogyás.

az is lehet hogy annyira megvisel az a fizikai munka hogy még 3,5től is simán fogyni fogsz.

2012. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!