Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pápa környékén milyen természe...

Pápa környékén milyen természetes horgászvizek találhatóak?

Figyelt kérdés
Érdekelne az is hogy hol és milyen feltételekkel lehet ezeken a vizeken horgászni.

2012. júl. 13. 09:16
 1/1 polarbeer válasza:

Hogy melyik természetes, és melyik mesterséges, azt nem mindegyikről tudom, ezért felsorolom a környékbeli tavakat, ahol horgászni is lehet:


Borsosgyőri tavak, Elekthermax tavak (Vajda ltp mögött), Malom-tó, Teveli-tó, Teveli kis tó, Pisztrángos-tó (Farkasgyepű), Hubertlaki-tó, Tőzeg (Békás falu mellett), Nórápi tó (itt még nem jártam, ez sztem természetes is, de hogy mennyire lehet odamenni, horgászni, azt nem tudom), Joó-tó (Marcalgergelyi, állandóan hirdetik az újságokban), Béb-tó (Béb falu közepén, Gyimót felé esik csak útba), Lovászpatonai halastó, Böröllő (nagyon rég voltam már, azóta állítólag 1szer már ki is száradt, hogy most hogy van, azt nem tudom), Bakonyszűcsi tó.


Ezekről tudok, de biztos van még, állítólag van még Szerecsenyben is, meg Pápateszér határában, meg Vaszar után is pár kisebb halastó, de azokról nincs infóm. Meg sajnos az eredetükről se.

Horgászni szoktak még a celli út alatt a Sédben Pápa és Bgyőr közt, de szerintem ott évek óta egy halat se fogtak :)

Mi apával Borsosgyőrre szoktunk régen járni, de már ott se nagyon van hal, de legalább ingyenes. És az biztosan bányató, nem természetes víz.


Na jó pecázást, üdv:

polarbeer

2012. júl. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!