Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb leghatékonyab...

Melyik a legjobb leghatékonyabb tömegnövelős cucc?

Figyelt kérdés
22 vok 170 cm és 64 kg! elég szálkás vagyok,naon jó a testalkatom is (mesomorph típus) csúcsnyomásom 122,5 kg tisztán anyag nélkül..nem tom ez mennyire számít jónak! nem tok hízni ehetek egyszerre 5-6 banánt is ak sem jön fel egy kiló plussz sem!gyors az anyagcserém!stb!2 éve nyomom az eddzést! 55 kilósan kezdtem el!szeretnék 70 kg felé menni izomban! milyen legális cuccot ajánlanátok?
2012. júl. 15. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
körömpörkölt, tésztával, szalonnával kenyérrel mértéktelenül.
2012. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D :D meglesz! de én tömegnövelős cuccra vagyok kíváncsi! mert rendelés előtt állok =)
2012. júl. 15. 23:10
 3/8 A kérdező kommentje:
aha kösz a segítséget! nézek is magamnak egy ilyet neten meg is rendelem + brutal gainert rendelek , rem beválik! gyorsan fejlődő típus vagyok...ugyanakkor hamar össze is tok szakadni..=/ hála az anyagcserének (N)
2012. júl. 15. 23:14
 4/8 anonim ***** válasza:
amúgy valami fehérje, egy kis creatin. Nameg ha már úgysem vagy elhízós tipus, nyugodtan küldjes ezt. Fél liter tej, bele 5 tojás, kis kakaó, cukor. Rizs, némi szénhidrát is mehet, töbször és többet. Ha rendesen edzel nem leszel dagadt, de ha lazsálsz, bizony zsírosodni fogsz. Mondjuk a creatintól teltebb leszel.
2012. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aha ! kösz az ötletet.. hátha ettől hízni fogok! :D
2012. júl. 15. 23:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is írd le milyen az étrended. Ami mindenképp kell a tömegnövelő étrend mellé nagy dózisú multivitamin készítmény, edzés utáni tejsavó fehérje + gyors ch turmix. Esetleg kreatin kúra szerűen alkalmazva (messze nem a legfontosabb) de ehhez elengedhetetlen a precíz étrend és a magas folyadék bevitel (min 1l/20ttkg). Minden egyéb másodlagos. Azt szokták mondani, hogy 70% az étrend 30% az edzés.
2012. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A reakcióid alapján ezt mindenképp el kell olvasnod: [link]


Persze ez mellé még rengeteg szakirodalmat érdemes asszimilálni ez csak amolyan gyorstalpaló abszolút hozzá nem értőknek.

2012. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azért de a leírás alapján ha már testalkatot nézünk akkor még véletlen sem vagy mezomorph hanem ektomorf vagy. Mivel mezomorf testalkatnál épp az hogy normális az anyagcsere sebesség és nem is gyors meg ott nincsennek hízási nehézségek.
2012. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!