Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Srácok a konditeremből, mit...

Srácok a konditeremből, mit tennétek ebben a kínos helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma egy elég feszülős gatyában mentem gyúrni és amikor pihentem a gyakorlatok közt, akkor egy nőre gondoltam akit nemrég mehúztam és fel-fel ágaskodott a fütykös, elégg gáz volt, mert volt pár jó nő is a teremben, bár szerintem nem vette észre senki, de mit lehet ilyenkor tenni, mi a legjobb megoldás. Gondoltam ráfekszek a combbicepszes gépre, de aztán rájöttem, hogy az csak olaj lenne a tűzre és inkább a törölközőt magam elé fogtam és a mérleghez mentem időt nyerni, mintha méreckednék.
2012. júl. 17. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik Te a kemény edzést másképp értelmezed, mint a nagy átlag. :) Ha már lejársz edzeni, ne ezen agyalj, ennyire egyszerű..
2012. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
hát nem éppen egy hardcore módon edző vagy,talán edzésen azon a kb. 1órán az edzésre kéne figyelni és nem csajokon gondolkozni.
2012. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a sok testopump :D
2012. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zakathol ***** válasza:
Én abbahagynám az edzést. Nem neked való.
2012. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem foglalkoznék vele, és ha csajok vannak ott, azoknak még tán tetszene is, ha nem vagy valami kukkoló perverz... szerintem sokkal cikibb ha csak fiúk lennének a közeledben, nah én csak akkor agyalnék azon, hogy hogyan álcázzam, félnék az indokolatlan félreértésektől...
2012. júl. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ci.ara ***** válasza:
nyugi sztem meg senki nem vette észre főleg h magad elé tetted a türcsit :D meg őszintén senkit sem érdekel hidd el láttak már ilyet szóval no para :)
2012. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem izgat az ilyesmi,és számomra egyáltalán nem kínos egy hasonló szitu.

ugyanúgy edzenék tovább,vagy csinálnám az adott szitut,pl meló.

vagy ha nagyon nem bírok magammal,akkor kimegyek a retyóra és kicsapom,aztán csinálom tovább a dolgom.

2012. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!