Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem proteint, mert nem...

Vettem proteint, mert nem tudok elegendő fehérjét bevinni és izmosodni szeretnék. A leírása szerint elegendő 2,5 dl vízhez, egy adag, ami 20,7 g fehérje és 109 kcal. Hibát követek el, ha napi 1X iszom, de 2-3 adagot rakok a 2,5 dl vízhez?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 11:08
 1/6 perfectlie ***** válasza:
Nem fog eloldódni rendesen,és az emésztése sem megy úgy.Ihatsz 2 adagot egyszerre,de 4dl víz legalább legyen,de jobb ha megduplázod az adagnak megfelelő mennyiséget.
2012. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:

bizony hibát,rakd több vízbe

2,5deci nagyon kevés

2012. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Robi.88. válasza:
igaza van az elottem szoloknak a masik meg az h ha egyszerre iszod meg akkor nincs elosztva azért kell napi 2-3 v akár tobb adagot is inni h folyamatos legyen a feherje "ellátásod" igy jobban tudsz fejlodni, de alapjaba véve ne várj csodát a feherjétől foleg nem par hét alatt!
2012. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, csak elég szörnyű az íze+amúgy sem szeretem az ilyen édes löttyöket,shakeket, és tegnap kipróbáltam, hogy több port raktam bele, így egy fokkal, de jobb volt..( Tudom, hogy nem az íze miatt kell inni,de nem akarok tőle megundorodni.)
2012. júl. 19. 11:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Okok, igazatok lehet ! Köszönöm a válaszokat! :-)
2012. júl. 19. 11:21
 6/6 anonim válasza:
Ne picsogjál, igyad. Ha nem megy, akkor hagyd a francba, más sem fog sikerülni.
2023. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!