Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudok nyáron is elegendő...

Hogy tudok nyáron is elegendő fehérjét bevinni, ha nem kívánom a húst ilyenkor, inkább csak zöldségeket és gyümölcsöket?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy diéta alatt az izomveszteség minimalizálásához minél több fehérjére van szükség:S De egyszerűen nyáron totálisan nem kívánom..Pedig egyébként szeretem a húst. Szívesebben eszek epret vagy málnát és joghurtot.. Milyen alternatívák lehetségesek ilyenkor? Még a húsleves, amit el tudnék képzelni. Vagy nézzek esetleg proteinturmixot? A joghurtot is nagyon szeretem, de abban is azért akad szénhidrát, pláne a gyümölcsösekben (még a diétásban is) Szóval hiába szeretem őket annyira fehérjeforrásnak nem túl jók:( Mit tehetnék? Előre is nagyon köszönöm!

18/L


2011. máj. 24. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:

fehérjeturmix

Akár le is fagyaszthatsz belőle egy kis pohárba ,pálcikát dugsz bele és fagyinak is jó :)

2011. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hüvelyesek, tojás, túró,
2011. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igeen a fehérjeturmix megfordult a fejemben, pont emiatt a fagyis megoldás miatt:) Csak még nem tudom, milyet lenne érdemes venni:) Nem szeretnék gagyit vásárolni :D
2011. máj. 24. 19:39
 4/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kell csak úgy dönteni magunkba a fehérjét, nem lehet valami jól megemészteni, és ha nem kívánom akkor meg pláne nem muszáj! a szükséges fehérjebevitel egyáltalán nem 100 gramm, sokkal kevesebb! azt meg másból is be lehet vinni! szóval egyél nyugodtan gyümölcsöket és joghurtot!!
2011. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amikor hidegebb az idő, nagyon szívesen eszek husit:) Bármilyen formában jöhet :D De már sokadszor veszem észre, hogy nyáron valahogy ez eltűnik. Előfordult olyan nap is tavaly, hogy csak málnát ettem egész nap:) (Amikor hatalmas hőség volt) Jól is esett:) Bár ez nem gyakori. Amúgy natúr Activiát szoktam eszegetni leginkább.. csak hát a gyártó volt olyan kedves és elfelejtette ráírni, hogy hány kalória, miből mennyi van benne... -.- Mindegy. Köszönöm a tanácsokat, de szívesen fogadom, ha van még:):)
2011. máj. 24. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
baromi nehéz ám a honlapjukon megkeresni: [link]
2011. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TOMAtm ***** válasza:
az ilyen joghurtfélék minimásik fehérjét tartalmaznak.Gaspari Myofusion,nagyon finom ízű tej-tojás izolátum.nem a legolcsóbb de nálam toronymagasan az első.
2011. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul, ha jó helyről veszed, bizony az egyik legolcsóbb, olcsóbb mint a Magyarországon agyon reklámozottak ;)
2011. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem írtam oda ez való igaz, de NYILVÁN igen, aztán én is megkerestem. Sokáig nem érdekelt mennyi benne a szénhidrát, fehérje meg mittudomén, amikor meg érdekelt, megnéztem és furcsának találtam hogy nincs rajta a dobozon. De igen utána meg is néztem a neten:)

Nem tudom miért kell egyből bunkóskodni, azt hiszem én végig normálisan írtam mindent! De mindegy, minek törődök vele.. köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2011. máj. 24. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!