Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek izmosabb? 16/F

Hogyan legyek izmosabb? 16/F

Figyelt kérdés
Szeretnék izmosabb lenni, de szteroidok meg tömegnövelők nélkül. kb. naponta próbálok otthon valamit erősíteni, de nem igazán látszik meg, ilyesmire gondolok pl: 10-20 fekvő egyben aztán pihenésnek 10-20 felülés a haspadon, kb 2 perc súlyzózás (2.5 KG-s nagyobb nincs :( ) és megint 10-20 fekvő, és néha egy 30-40 perc futópadozás, átlag 9-12es fokozaton. Sportolni különösebben nem járok,a cél az lenne hogy egy kis kockahas, meg aránylag nagy karok, és a futást szeretném jobban bírni. A kérdés az hogy ha nem áll rendelkezésemre más mint a futópad, egy 2.5 KG-s súlyzó pár, meg egy haspad, és edzőterembe nem tudok elmenni, milyen technikákkal tudom még intenzívebbé tenni az ezekkel való edzést, vagy milyen gyakorlatokat tudok megcsinálni eszközök nélkül? ( helyesírási hibákért ha vannak elnézést kérek)
2012. júl. 20. 20:59
 1/6 dirtboy ***** válasza:

[link]


nem akarom erőltetni de azért jó ha megnézed hogy ne legyél félre informált.

http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY


[link]

2012. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az alapismereteket mindenképp olvasd el! valamint ugyanezen az oldalon regisztrációért cserébe letöltheted a sárga kapszulát(nagyon jó)


vagy vegyél súlyzókat otthonra vagy fizess havi bérletet egy kondi teremben, ez utóbbival olcsóbban megúszod


és heti 3 edzés elég nem is kell minden nap lejárnod...

2012. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg semmid sincs akkor fegyencedzés.

2,5kg az semmi. A 3éves húgom is megbírja emelni ha erősködni akar.

De havi bérlettel többre mennél a kondiba.

2012. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 napon 10 fekvő? minimum 100 az is 20-20-20-20-20. felülés az is így legyen és akkor lesz eredménye. Nagy karokra pedig húzódzkodást kell csinálni, én a fegyencedzést csinálom egy ideje úgy voltam a húzással hogy megy az expert mód is (a 2. legnehezebb) igen ment is 5*10 de másnap úgy fájt az inam és a könyökömnél az inak hogy alig tudtam valamit csinálni
2012. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5*10 húzódzkodás... asztahétszázát, ennyit senki sem bír....
2012. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarom elvenni a kérdező kedvét, de nem fog menni úgy, ahogy ő gondolja.


Meg kell enned azt a napi fél kiló húst, rengeteg rizst, és nehéz súlyokat használnod.


Ez pénz nélkül nem fog menni...

2012. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!