Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így sikeres lehet a fogyás?...

Így sikeres lehet a fogyás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
62kg vagyok jelenleg 169 cm-hez eddig lefogytam kb25 kg amit több mint 1 éve mozogtam és keveset ettem, de mindenből ha megkívántam valamit azt megettem csak épp keveset belőle. Ezt azóta is tartom egyáltalán nem esik nehezemre nem koplalok... a kérdés az lenne h a nyár végére szeretnék még 7kg-ot leadni úgy h keveset eszem továbbra is, főként fehérjét, zöldséget gyümölcsöt ilyeneket és e mellett reggel este futók 15percet és napközben súlyzózok felüléseket csinálok hetente 2-3szor fél óra 45 perc biciklizés is belefér. Így sikerülhet leadni a 7 kg? A válaszokat előre is köszönöm meg ha elolvasod azt is köszi :)

2012. júl. 21. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Ha megemeled a fehérjebevitelt (sovány húsok, tojásfehérje, sovány túró), és csökkented a ch-t, akkor fogyhatsz súlyzós edzés mellé végzett min. het 3-4 aerob edzéssel.

Ch menjen zabpehelyből, barna rizsből, tk kenyérből, zöldségből.

Gyümölcsöt ne nagyon vagy keveset a cukortartalom miatt.

2012. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a gyümölcs mellett azokat a zöldségeket is hanyagold, amik cukrosak, pl. répa, borsó
2012. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!