Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most vettem 10ml-es stanozolol...

Most vettem 10ml-es stanozolol-t (winstrol) 1 dobozzal (100 db) az hogy lehet hogy 100 helyett 102 db van benne?! Ettől függetlenül még lehet eredeti?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 22:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

mi a f@szt akarsz még hallani te gyökérkezelt? elmondtuk világosan, hogy HAMIS. ez nem jelenti azt hogy mindenképp szar, mert vannak jó minőségű utángyártott cuccok is, de ez olyan mint a lutri, vagy bejön, vagy nem.


azt is látom, hogy hiába kértem adatokat, nem adtál, sejtem miért...

2012. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
82 kg, 178 cm, 44-45 kar, 62 comb. megfelel? ha eredeti akkor semmiféle képpen nem kerülhet bele több...?
2012. júl. 21. 23:04
 13/18 anonim ***** válasza:

de kerülhet bele több, én több terméket is vettem már, amiben több vagy kevesebb volt. (nem kox)

sőt, még olyan is volt, hogy animal pakkba 44csomag helyett 45volt!


de úgyse fogod megtudni, hogy eredeti-e, csak ha elkezded használni...

2012. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! milyen tünetek, mellékhatások léphetnek fel hamisítvány esetén illetve ha netalán tartalmaz metiltesztót a termék?
2012. júl. 22. 16:06
 15/18 anonim ***** válasza:
2012. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron koxolni akarsz.

Biztos találsz valakit egy teremben, akin ténylegesen látszik, hogy koxol nála érdeklődj mit használ. És esetleg próbálj ugyanonnan venni.

2012. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ettől független lehet, nem emberek számolgatják, hanem gépsorokon készül, némi hiba becsúszhat, de ezt nem részletezem.

A szteroid-businessből mások is szeretnének részesülni, nem csak azon gyártó aki a címkén van feltüntetve. De ez még mindig nem jelenti automatice azt, hogy a hamisítók készítménye kevesebbet tartalmazna, vagy nem azt a hatóanyagot, hiszen elégedetlenség esetén nem jönnek vissza a kuncsaftok. Kivétel az egyszeri beruházás.


Azért annyira ne nyugodj meg! A legrosszabb tablettás megoldást választottad mg/mg alapon másik hatóanyaggal összehasonlítva ez a leginkább toxikus, de ha valakinek ezt tolerálja a mája és a veséje, hát legyen!


Potenciális szívgyilkos: szintén jobban torzítja a HDL és LDL koleszterinszinteket, előbbit lefelé, utóbbit felfelé, azaz elindít az érelmeszesedés irányába. Kell hozzá pár év mire érződik, de kis adag is elég! :-)


Nagyszerűen dehidratálhatja az ízületeket akár, és a megnövekedett erővel ellentétben a szalagokat, inakat inkább gyengíti.


Miért használják az atléták? A strandtest miatt? (Megjegyzés: attól is hol vagytok?) A válasz: mert rövid az ürülési ideje, csökken a lebukás kockázata.


Gyerünk gyerekek! Szteroidok: kérdezd a gyakorikérdéseken! Néha talán akad egy-egy értelmesebb, passzióból.

2012. okt. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Wark150 válasza:
Én most szereztem Genesis-től és szerencsére nem hamis én napi 30mg-ot tehát 3 szemet szedek. Mellé szedek tömegnövelőt kreatint és sok vitamint nekem bejött
2013. szept. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!