Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék vékony lenni de NEM...

Szeretnék vékony lenni de NEM izmos. Hogyan érhetem el?

Figyelt kérdés

Mármint nem úgy értem hogy egy deka izmot se akarok, csak ne olyat, hogy már nagyon látszódjon. Vékony szeretnék lenni, ami leginkább erre hasonlít: [link]

Tehát semmiképp sem szeretnék így kinézni: [link]

Szóval milyen mozgással lehetne elérni ezt? Most voltam két kemény biciklitúrán, de egyébként futópadozni szoktam. Azt milyen intenzitással kéne, és milyen gyakran? Esténként még szoktam tornázni. Régebben jógáztam. Talán ha többet jógáznék megint azzal közelebb kerülhetnék a célhoz? Értelmes válaszokat kérek. Köszönöm:)



2012. júl. 22. 11:45
 1/7 anonim válasza:
79%
:D Ne aggódj, attól, hogy diétázol, sportolsz vagy egyéb mást csinálsz azért, mert le szeretnél fogyni, nem leszek olyan, mint a 2. képen lévő nő. Ahhoz több éves munka kell. A fogyókúrához nem értek, bocsi, talán majd más válaszol arra a kérdésre, hogy hogy kell
2012. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ : )
2012. júl. 22. 15:14
 3/7 NagyonGonosz ***** válasza:
Diétás étrend + aerob edzés.(130-as pulzus alatt)
2012. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. júl. 23. 10:38
 5/7 anonim válasza:
63%

Szia, kedves kérdező! :)


Én reggel nyújtózkodással, "reggeli tornával" kezdődik.

Biciklivel megyek suliba. Suli után futok. Délután pedig zumbázok.

az étrendem változó. Tipikus reggeli: pl: joghurt vagy müzli. ebéd: itthoni koszt, vagy zacskós leves. Vacsora: valami könnyű.Hétvégén barátaimmal lógok, és persze mozgunk pl: séta, bicajozás, görkori. s.t.b. :)

Remélem segítettem! Sok sikert! :)

2012. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nagyon gonosznak igaza van abban, hogy diéta + aerob(kardio) edzés. viszont egyáltalán nem 130as pulzus alatt kell csinálni, az semmit nem ér. 220-életkor , és a kapott szám 65% és 85%-a között kell lennie a pulzusodnak, akkor vagy zsírégető pulzustartományban! tehát pl. ha 20 éves vagy: 220-20=200 200*0.65= 130 200*0.85=170 130 és 170 között kell legyen a pulzusod. Egyébként nagyrészt a diétán múlik!
2013. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!:)
2013. márc. 15. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!