Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet az alsó hasfalt...

Hogy lehet az alsó hasfalt erősíteni?

Figyelt kérdés

kb 8 hónapja csinálom ezt: http://www.youtube.com/watch?v=sggP0MtLggk&feature=relmfu

, továbbá minden nap 20 perc-et hullahoppozok is, de csak a felső hasfalamon látszik.



2012. júl. 22. 17:15
 1/7 Janivok ***** válasza:
Alacsony testzsírnál látszania kell. Szálkásító diéta + heti 4-5 aerob edzés.Ill. sztem a térdfelhúzás és a lábemelés kifejezetten az alhas gyakorlatai.
2012. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lábemelést azt csinálom de így se érek sokat vele:S lehet akkor szálkásító diétát megpróbálom
2012. júl. 22. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem pont az alsó kockák fognak legnehezebben előjönni a fedettségből, hacsak nem vagy mázlista :)
2012. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs külön alsó, és felső hasizom, ez nagy hülyeség!!!!! így nem is lehet egy-egy gyakorlattal izolálni ezeket a területeket. Helyesen elvégzett hasprés esetében az egész hasfal kap terhelést - koncentráció és technika kérdése az egész.
2012. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lábemelés pedig az egyik leggyakrabban rosszul végzett gyakorlat mind közül - az esetek 90%-ában azt láthatjuk, hogy az adott személy nem hasból emeli a lábát.

előző voltam

2012. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de akkor most mit végezzek?
2012. júl. 22. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyan úgy hasizomra irányuló gyakorlatokat, csak ne sopánkodj azon, hogy felül látni alul nem... ez annak a jele hogy diéta kell :) amúgy is nagyon fontos az étrend!!!
2012. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!