Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy jöhetnék bele újra a...

Hogy jöhetnék bele újra a testépítésbe?

Figyelt kérdés
Jött a nyár utazások nyaralások stb,előtte megállíthatatlanul nyomtam,heti 4-5ször kihagyások nélkül,és most pedig teljesen elpunnyadtam,lusta vagyok,nincs kedvem edzeni,ma sem mentem le tegnp jöttem haz egy nyaralásból,régen ilyenkor rohantam le,most meg egyszerűen nincs kedvem,tök lusta lettem,valami tipp?:D:D
2012. júl. 22. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
pihend ki magad a nyaralás után. amúgy testépítésnek nem sok értelme van ha nem szeretnéd csinálni :) esetleg még edzés előtti energizálókat próbálhatsz, hot blood vagy ilyesmi.
2012. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha te nem tudod rávenni saját magad akkor nekünk se sikerülhet.

Talán az ilyrn videk segíthetnek motiválni. m.youtube.com/watch?gl=US&hl=hu&client=mv-google&v=i_mFDsZOc8U

2012. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hogyne szeretném,pont ezaz,eddig betegesen nyomtam,ha már volt egy nap hgy nem edzettem rosszul éreztem magam,mostmeg eltunyultam:Dja creatint nyomok állandóan ,kösz a választ:D
2012. júl. 22. 17:39
 4/15 dirtboy ***** válasza:

az első alkalom a nehéz utána már kezdesz majd vissza rázódni.

próbálj meg lemenni még ha csak egy lightosabb edzésre is.

2012. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
kreatint nem szabad állandóan nyomni, azt kúra szeren kell, de ha szereted csak fáradt vagy hozzá akkor nézz valami koffeines edzés előttit (ilyen a hot blood is). lustaságot meg akaraterővel kell legyőzni:)
2012. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem tudom engem nem érdekel hogy kúraszerűen,sokan szedik folyamatosan,azonkívül nélküle nem tudok orrvérzésig edzeni=)
2012. júl. 22. 18:03
 7/15 anonim ***** válasza:

...

akkor adj be magadnak adrenalint edzés előtt.

részemről ennyi volt a veled való társalgás.

2012. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
te beteg vagy:Dmit hisztizel,tök normálsian irtam
2012. júl. 22. 18:21
 9/15 anonim ***** válasza:

nem hisztizek csak ha nem hallgatsz rám (már pedig úgy tünik jobban értek hozzá) akkor nincs értelme veled foglalkoznom.

emiatt, ha esetleg nem esett volna le: "nem tudom engem nem érdekel hogy kúraszerűen..."

szépestét

2012. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azért mert lehet nem kúraszerűen is szedni szépestét tesa
2012. júl. 22. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!