Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Belekezdenék a testépitésbe...

Belekezdenék a testépitésbe de az alapismeretek elolvasása után elbizonytalanottam. Ha a nap 2 gramm/kg fehérjét nem tudom biztositani anyagi okokbol akkor nincs is értelme belekezdeni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Van értelme én sem vettem még az elején olyan komolyan csak proteint ettem és dextrózt edzés után és megpróbáltam valamivel jobban odafigyelni az étkezésre , de viszont én soha nem éltem csirkemellen, zabon , rizsen és ezeken mégis fejlődtem tőle , mondjuk az igaz hogy nem fejlődtem olyan nagy ütemben mint mostanában hogy naponta 3 protein turmixot iszok de mindenképpen van értelme!!!!!
2012. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A testépítőknek többet kell enniük, mint egy átlagembernek. Több kiló izom nem fog csak úgy magától nőni rajtad. Ettől függetlenül megpróbálhatod elkezdeni az edzést, majd meglátod, mennyire sikerül fejlődni.
2012. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezd el az edzést, a munkától úgyis megnő az étvágyad, ha meg eszel akkor értelemszerűen azt ami kell.


2gramm/kg nem is olyan sok. nem csak csirkében van fehérje.

2012. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!