Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol vásároljak airsoft fegyvert?

Hol vásároljak airsoft fegyvert?

Figyelt kérdés
Hol van az országba olyan bolt ahol minél több fegyvert tartanak raktáron és meg lehet fogdosni.... illetve hol lehet olcsón vásárolni? Válaszokat köszönöm
2012. júl. 22. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Budapest és Baja. Meg nyilván van több is de én erről a kettőről tudok.
2012. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg konkrét bolt, ahol nagyobb árukészlet van???
2012. júl. 24. 20:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Nowar, airsoftcentrum, airsoftdepo. Ezeket ajánlanám. az airsoftgunt meg hatalmas ívből kerüld el mert kegyetlen lehúzós egy banda.


Bár airsoftcentrumon is ésszel kell, mert ott is képesek mindent rádtukmálni, amire az életben nem lesz szükséged.

2012. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
thx! az airsoftone-ról mi a véleményed?
2012. júl. 25. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Drága, és a bemutató videók alapján elég érdekesek.

Szinte az összes fegyverüknek akkora FPS szórása van hogy az hihetetlen, és néha a bemutató videókban tudnak akkora hülyeséget mondani hogy beesek az asztal alá.

Abba a csapatba amiben benne vagyok, ott én vagyok a szerelő+még egy másik csapatban is szoktam szerelni, szóval így képbe vagyok a dolgokkal, és eszméletlen hogy miket meg nem akarnak etetni az emberekkel.

2012. júl. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ASG MK23-as GNB gas, Co2 újjonan megéri 17E-ért? Annyi hogy külföldről hozták.

Illetve mi a véleményed a Steyr aug-ról? Melyik márkában gagyi melyikbe nem? Érdemes használt fegyvert venni vagy nem?

2012. júl. 26. 23:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ASD MK23-at nem ajánlom, baromi sok gond van vele. Ha mindenképpen ez a pisztoly kell akkor Tokio Marui MK23 Socom. Pláne mivel kezdő vagy, ezért egy Értelmes AEG-re szedd össze a pénzedet.


Styer Aug-ot ha jól tudom csak három gyártó csinál. A Tokio Marui, a Jing-Gong, és a Classic Army. Itt igazából mindegyik jó, de a Classic Army-at azért nem ajánlanám mert a holdba se találsz hozzá alkatrészt. A Jing-Gong jó vásár lenne, viszont azt ahogy megveszed, add oda egy hozzáértőhöz, és kapjon a gearbox-a egy normális kenőanyagot és hézagolást. Valamint még érdemes belerakni új hop-up gumit, egy H-lenyomót és egy li-po akksit.


A Tokio Maruy az baromi jó, de abba kell venned egy tuning szettet, mivel japánban 300 fps lehet a maximum, ezét az összes tokyo marui fegyver 300 fps alatt szokott lenni.


Kezdőként az első fegyveredet érdemes megvenni használtan, de ha annyira nem értesz hozzá, csak megbízható embertől vedd, vagy legyen olyan melletted aki ért hozza.


Viszont én amiket ajánlanék kezdőfegyvereket:

Cyma AK-k. Főleg az új típusok, kegyetlen jó fegyverek.

Jing Gong: MP5 SD5 vagy SD6: Nem érdemes vele hosszú karrierbe kezdeni, de amúgy egész jó fegyver és olcsó.

Cyma M14 vagy M14 Socom: Szerintem ez a legjobb ár/érték arányú fegyver az egész airsoft piacon. A Gearbox kialakítása miatt megbízható és strapabíró, elég jól tuningolható. Az M-14esek hop-up rendszere messze a legjobb az egész airsoftban, és lehet használni félautomata mesterlövészpuskaként, és roham karabélyként is. Egyedül a hosszúsága ami elég jól zavaró lehet.

2012. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!