Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy átlagos...

Szerintetek egy átlagos lánynak mennyi fekvőtámaszt kéne tudnia csinálnia egyhuzamban?

Figyelt kérdés
Tesiórákon a legtöbb lány a fekvőtámasznál elkezd szenvedni, 2-3nál többre nem jutnak, amit csinálnak az általában szabálytalan. Ez a normális? 16-7 évesek vagyunk.

2012. júl. 22. 22:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem kéne, hogy ez legyen a normális.
2012. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Azért olyan 5-öt minimum illene.
2012. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
igen, sajos ez már normálisnak mondható
2012. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
32%
Igen, normális. Mégis mitől tudnának fekvőtámaszt csinálni? Aki nem gyúr stb, annak nincs akkora karizma, h saját magát megtartsa, meg kinyomja meg egyéb h.lyeségek. Még ha 40 kiló vaságyastól, akkor sem. Teljesen normális. Bár biztos lesznek, akik belemagyararázzák, hogy ez is az internet hibája, mert egész nap ott ülnek, csak fb-oznak blah blah blah, de ezek jó nagy gyökerek lehetnek.
2012. júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Jó de akkor is kéne egy alapizomzatnak lenni nem? A testnevelés követelményeket is ehhez igazítják, hogy pl helyes technikával egy átlagos testfelépítésű ember ígyis úgyis fel tud mászni.
2012. júl. 22. 22:38
 6/24 A kérdező kommentje:
na most például a kötélmászásra gondoltam.
2012. júl. 22. 22:38
 7/24 anonim ***** válasza:

Én egyet se tudok, és soha nem is tudtam. Lányoknak a fenék- és combizmuk az erősebb, mert olyan a testfelépítésük, a karjuk gyenge.

Kötélmászáshoz nem kell a fekvőtámaszt, kötélre felmászok, alapvetően ott is a lábizmaimra támaszkodom.:)

2012. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

"A testnevelés követelményeket is ehhez igazítják, hogy pl helyes technikával egy átlagos testfelépítésű ember ígyis úgyis fel tud mászni."


Én egyre inkább ugy latom, hogy kifejezetten a kudarcélményre épül... pl. van az, hogy a földön ülve emeld meg magad a kezeiden. ME hogy a szekrényre támaszkodva ugorj át a kezeid között.

Azt hogy csináljam, ha ülve le se ér a tenyerem a földig, csak az ujjam hegye éppenhogy? Nekem a felsőtestem hosszú.


A fekvőtámaszhoz még: a fiúknak a kezük is sokkal nagyobb a testük méretéhez viszonyítva.

Nekem a csípőm kerülete 110 cm, a kezem szélessége ehhez 6,5 cm.... Már csak ezt is hasonlítsd ossze...

2012. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Meg hasizom is baromira kell. Én kb. 1-2 fekvőtámaszt tudok megcsinálni a rendes verzióból, viszont láb nélkül csak kézzel fel tudok mászni a kötélre (le már nem biztos). a 30 lány osztálytársam közül max. 5 tudott megcsinálni fekvőtámaszt, de azok rendesen sportoltak is, talajtorna stb, egyikőjük rendőrnek készült.
2012. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

De nem értem az iylen fiúkat, akiket ilyet kérdeznek. Hát nem látod a testi különbséget a lány meg Te közötted?

Múltkor is kánikulában lementünk egy hideg pincehelyiségbe, és féztam, mert egy pántos ruhácska volt csak rajtam, mezítláb voltam, mellkasom elől-hátul meztelen, izzadt.

Erre egy fiú társam, akin 3 réteg ruha volt (farmer, zokni, őszi cipő, póló, mellény, pulóver, azt kérdi csodálkozva: Te ilyen fázós vagy?!...

Pfff..

2012. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!