Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szélesíthetném a...

Hogyan szélesíthetném a vállam, felsőtestem? (lány vagyok! ) képpel

Figyelt kérdés

Bejelöltem a képen melyik részre gondolok. Ami hátulról V alakú :) Ugyanis a csípőm szélesebb ehhez a részhez képest, és szeretném arányosabbá tenni.

[link]


2012. júl. 23. 16:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nincs rajtam felesleg, mármint a csípőmön. Sajnos a medencecsontom olyan amilyen :( Hiába vagyok vékony, de aránytalan.
2012. júl. 23. 16:04
 2/8 dirtboy ***** válasza:

tömegnövelő étrend és konditermi edzés meghozza a kívánt eredményt.

ne csak hátat edz viszont hanem mindet.

edzéstervet,étrendet találsz itt és ezt is olvasd el

[link]

2012. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor hátizomgyakorlatok kellenek és vállgyakorlatok is.

Hát: húzódzkodás (ha megy, de ha nem, akkor a lábad alá teszel mondjuk egy széket, amin támaszkodsz vagy konditeremben van húzódzkodó gép, ami levesz a terhelésből), lehúzás csigán, evezés egykezes- vagy kétkezes súlyzóval, t-rudas evezés, stb.


váll: nyomás egykezes súllyal, oldalemelés, oldalemelés döntött törzzsel:

[link]

2012. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ússz sokat. Te vagy a képen?
2012. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ő van a képen. Amúgy esetedben a hízás segít arányosabbnak lenni. Nem löttyedt hájasodás, hanem pakolj magadra formás anyagot. Evés + sport.
2012. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem ő van.ˇˇ
2012. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, de ilyen az alakom, ezért tettem fel a képet.

Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 25. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy addig is, míg ezt csinálod, ugyanolyan szépnek érezd magad, nehogy azt képzeld, hogy ezen pasi szemmel sok múlik. Az a lány ott a képen, pont olyan szép, hogy a legtöbb pasi büszke lenne, ha ilyen alakú a barátnője. Az, hogy szeretnéd formálni az alakodat, csak plusz!
2012. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!