Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok van olyan közöttetek,...

Lányok van olyan közöttetek, aki szeptembertől tornadresszben fog tesizni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De csak alá öltözetként használom mert az osztályba már senki nem tesizik dresszben. Én meg csak azért hordom mert imádom ahogyan testemhez simul, meg kényelmes nem lóg ki a derekam és nem tocsog rajtam izzadásnál. Bár csak azért veszek rá pólót meg nadrágot mert 12. osztályban már elég ciki csak dresszben lenni.

Amúgy miért kérded?

2012. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert én is szeretem a dresszt, de nálunk se nagyon van már olyan, aki abban tesizik. Én csak polót szoktam rá venni, nadrágot nem. Próbáltad már úgy?
2012. júl. 23. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor év elején meg év végén nagyon meleg volt és kint tesiztünk a tűző napon akkor volt hogy csak pólót vettem rá bár a fiúknak csorgott a nyála mert akkor egy helyen volt a tesink. De 9. osztályba többször is volt olyan hogy csak a dresszbe mentem ki az iskola udvarára, mert akkor vastagabb anyagú dresszem volt és hosszú ujjú és csak télen öltöztem rá.
2012. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én általánosban, meg gimi első két osztályában csak dresszben voltam, idén voltam polóban meg dresszben, de szerintem jövőre is abban leszek, bár idén is volt, hogy elfelejtettem polót vinni, mi mindig a fiúkkal tesizünk, úgyhogy biztos volt egy-két jó napjuk.
2012. júl. 23. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én barátom imádja ha van rajtam dressz bár ő már végzett a suliba de tavaly volt hogy bejött tesinkre meg néhány órára mert unta magát :) És imádja ha dresszben vagyok akkor mindig szünetben nem öltöztem át hanem behívtam magamhoz és dresszben smároltunk meg pettingeltünk. Itthon is néha felveszem csak az ő kedvéért. Valamikor még a nagy melegben csak az volt itthon rajtam azt bírta :)
2012. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is szeptemberben, de a téli hidegekben biztos lesz, fel kell vennem a póló és naci alá. Anyu szerint jó a hideg ellen, és igaza van.
2012. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Kép nincs rólad amikor dresszben vagy ? :)
2012. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:)
2012. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79% hová jársz hogy még dressz kell 12-dikbe?
2012. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!